Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

„Gryfy na przesłuchaniu”. Adrian Miedziński chce dalej ścigać się na żużlu

Dodano: 05.12.2022 | 17:44

Na zdjęciu: Adrian Miedziński był drugim rozmówcą w cyklu wywiadów "Gryfy na przesłuchaniu".

Fot. Archiwum

Adrian Miedziński był drugim rozmówcą cyklu wywiadów „Gryfy na przesłuchaniu”, który w przerwie między sezonami publikuje na swoim profilu na YouTube żużlowa Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Czuję się dobrze, to jest najważniejsze. Zapominam o tym, co się wydarzyło. Delikatne sprawy są do dociągnięcia, ale to są niuanse – mówi zawodnik w wywiadzie, jaki można odsłuchać na profilu klubowym. To była druga rozmowa, wcześniej klub opublikował wideo-wywiad z prezesem i właścicielem Abramczyk Polonii Jerzym Kanclerzem.

W trakcie rozmowy padło pytanie, czy „Miedziak”, który niedawno zdecydował się na podpisanie tzw. kontraktu warszawskiego z Abramczyk Polonią (to kontrakt, który nie daje zawodnikowi gwarancji startów w bydgoskim klubie w 2023 roku – dop. red.), odczuwa głód jazdy. – Chęć jest, ale na razie jestem na etapie poukładania wszystkiego w stu procentach – odpowiedział żużlowiec.

W trakcie kilkuminutowej rozmowy, żużlowiec odpowiada także na to, czy upadek, jaki zanotował w trakcie półfinałowego meczu w Zielonej Górze był dla niego najtrudniejszym w karierze, a także czy coś się zmieniło w jego podejściu po tym zdarzeniu.

*************************
Cała rozmowa z Adrianem Miedzińskim w cyklu „Gryfy na przesłuchaniu”

0 0 votes
Article Rating
"Gryfy na przesłuchaniu". Adrian Miedziński chce dalej ścigać się na żużlu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments