Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
78% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 3 • L 1
2C
Czw
4C
Pt
1C
Sob
5C
Nd
2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCI„Gwiazdkowe Misiobranie” w Focusie. Przyjdź po prezent i zdobądź misia
19.12.2018 | 11:04

„Gwiazdkowe Misiobranie” w Focusie. Przyjdź po prezent i zdobądź misia

Na zdjęciu: Fragment grafiki promującej akcję

Fot. mat. pras.

Do Gwiazdki został już niecały tydzień. A czy Ty masz już prezent dla bliskiej osoby? W CH Focus w Bydgoszczy już od początku grudnia na wszystkich gości czeka nie tylko wyjątkowy, gwiazdkowy klimat, ale również wiele inspiracji na upominki. Dla tych, którzy nie mają pomysłu na prezenty dla najbliższych, dobrym rozwiązaniem mogą być karty prezentowe. Nabycie karty do 23 grudnia upoważnia dodatkowo do otrzymania pluszowego misia w ramach akcji „Gwiazdkowe Misiobranie”.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, który nieodłącznie wiąże się z poszukiwaniem prezentów dla najbliższych. Dla osób, które nie mają pomysłu na świąteczne upominki dla rodziny i przyjaciół, CH Focus w Bydgoszczy przygotowało Karty Prezentowe, które można doładować kwotą od 30 do 1000 złotych. Świetnie się sprawdzą zwłaszcza jako prezent dla najbardziej wymagających. Można nimi płacić we wszystkich sklepach centrum, są one ważne 1 rok od daty ich zakupu.

Z okazji nadchodzących Świąt specjalnie dla klientów, którzy kupią karty prezentowe w dniach 5-23 grudnia, bydgoskie centrum handlowe organizuje akcję „Gwiazdkowe Misiobranie”. Każdy, kto w tym czasie nabędzie kartę CH Focus za minimum 200 złotych, będzie mógł odebrać pięknego misia.

Akcją „Gwiazdkowe Misiobranie” pragniemy uprzyjemnić klientom przedświąteczne zakupy w CH Focus w Bydgoszczy. Karta prezentowa naszego centrum to świetne rozwiązanie dla osoby obdarowywanej, która może samodzielnie wybrać dla siebie coś wyjątkowego z szerokiej oferty sklepów. Przy okazji zakupu karty wręczymy naszym gościom uroczą maskotkę, która może okaże się doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Ubiegłoroczna edycja „Misiobrania” wywołała wiele radości wśród obdarowanych pluszakami, mamy więc nadzieję, że również  i w tym roku stworzymy dzięki nim miłą atmosferę podczas grudniowych sprawunków – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Więcej szczegółów na temat akcji oraz oferty centrum można znaleźć na stronie: https://focusbydgoszcz.pl/


Powiązane treści