Bydgoszcz
-0C
Lekkie opady śniegu
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 0 • L -1
-0C
Pt
0C
Sob
-2C
Nd
-2C
Pon
-2C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIGwiazdy disco polo i orkiestra symfoniczna na jednej scenie. Wygraj bilet na nietypowy koncert [KONKURS]
plakat przycięte
21.08.2017 | 17:31

Gwiazdy disco polo i orkiestra symfoniczna na jednej scenie. Wygraj bilet na nietypowy koncert [KONKURS]

Bydgoszcz jest jednym z siedmiu miast, w których odbędzie się koncert.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Orkiestra w Rytmie Disco – pod taką nazwą organizowana jest fala nietypowych koncertów muzyki dance. Jeden z nich odbędzie się w Bydgoszczy. 

W ramach wydarzenia, organizowanego przez Agencję Koncertowo-Wydawniczą „Good Crew” na jednej scenie wystąpią topowe gwiazdy disco polo w towarzystwie orkiestry symfonicznej pod batutą Piotra Piątkowskiego. Imprezy odbędą się w halach sportowo-widowiskowych siedmiu polskich miast t.j. Bielsko-Biała, Kielce, Włocławek, Częstochowa, Płock, Toruń oraz Bydgoszcz. Koncert w mieście nad Brdą zaplanowano na 20 stycznia w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka.

Na scenie zobaczymy gwiazdy młodego pokolenia oraz wykonawców, którzy od lat królują na listach przebojów. Usłyszymy takie utwory jak: „Majteczki w kropeczki”, „Jesteś szalona”, „Ona tańczy dla mnie”, „Serca dwa” czy „Ona jest taka” – informują organizatorzy i dodają, że to jedyne takie połączenie muzyki dance z orkiestrą symfoniczną. Przed widzami zaprezentują się następujące zespoły: Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend, MixDance.

Pula biletów na wydarzenie jest ograniczona. Zakupić je można za pośrednictwem strony internetowej: https://www.biletomat.pl/bilety/good-crew/. Nasi czytelnicy mają szansę zdobyć je za darmo. W konkursie organizowanym na łamach Metropolii Bydgoskiej.pl do wygrania są dwie podwójne wejściówki na wydarzenie organizowane w „Łuczniczce”.

Aby mieć szansę wygrać jedną z nich, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule DISCO, w treści podając imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Jak początkowo nazywano muzykę disco polo?

Na odpowiedzi czekamy do 24 sierpnia, do godziny 12:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomościach zwrotnych.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: www.orkiestrawrytmiedisco.pl.


Powiązane treści