Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Halloweenowy konkurs kryminalny. Do wygrania książki z Czwartej Strony [KONKURS]

Dodano: 25.10.2023 | 09:00

Na zdjęciu: W naszym konkursie można wygrać kryminały od Wydawnictwa Poznańskiego.

Fot. Kamila Ćwikła

Prezentujemy dwie kryminalne propozycje od Wydawnictwa Poznańskiego z marki Czwarta Strona. Zobaczcie co zrobić, żeby je wygrać. 

Książka „Dom obok” autorstwa Klaudii Muniak

Chciała zrobić im niespodziankę. Dlatego nie mówiła, że przyjeżdża. Jednak Milena nie zastała w domu ani rodziców, ani nastoletniej siostry, Laury. By dostać się do ogródka, gdzie spodziewa się znaleźć klucz do drzwi, prosi o pomoc sąsiadów, rodzinę Nowickich. Tę samą, która jakiś czas temu była zamieszana w zaginięcie młodego chłopaka.

Milena budzi się w zamkniętym pokoju. Pamięta niewiele. Brak klucza, rozładowany telefon, zgubiony pierścionek, noc u Nowickich i drogę na parking. Później nie ma już nic.

Tak zaczyna się koszmar dziewczyny więzionej przez człowieka, który podda ją niewyobrażalnym torturom. Jaki ma cel? I czy Laurze uda się odnaleźć siostrę, nim ta wyda z siebie ostatni krzyk?

W „Domu obok” kryje się zło. Bo nawet to, co stworzone z dobrych pobudek, w nieodpowiednich rękach może siać ból, zniszczenie i śmierć.

Książka „Żar” autorstwa Weroniki Mathii

Upalne lato. Z nieba leje się żar. Tego dnia, gdy Lena wyznaje miłość Rafałowi, on popełnia samobójstwo. Ponad dwadzieścia lat później podobny dramat przeżywa jej syn. Jego dziewczyna odbiera sobie życie, a on znika bez śladu. O opuszczonym domu, w którym doszło do tych tragedii, mówi się, że jest nawiedzony. Jednak zło ma tu zdecydowanie ludzką postać.

Lena Potocka szuka syna. Aspirant Jakub Zommer – mordercy siostrzenicy. Oboje będą musieli zmierzyć się z traumami i przerażającymi sekretami dotyczącymi bliskich im osób.
W malowniczym miejscu przeszłość odbija się złowrogim echem. Gdy trudne pytania doczekają się odpowiedzi, może się okazać, że wiedza jest przekleństwem. I nic nie ukoi bólu po zderzeniu ze wstrząsającą prawdą.

Weronika Mathia wkracza w świat literatury kryminalnej z historią, która na długo zostanie w Twojej pamięci!

 

Wygraj jedną z nich!

Intrygujące zagadki, a może niespodziewane zwroty akcji? Za co najbardziej lubicie kryminalne książki?

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wybraną książką. Odpowiedzi na powyższe pytanie wraz z tytułem książki, którą chcielibyście otrzymać przesyłajcie na adres mailowy konkurs@metropoliabydgoska.pl do 31 października do godziny 23:59 2023 roku. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową w wiadomości zwrotnej. Nagrodzone osoby po odbiór książek zaprosimy do naszej siedziby w Bydgoszczy.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments