Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 12 • L 12
13C
Nd
12C
Pon
12C
Wt
11C
Sr
11C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaHan Solo zaprasza do nowego pokoju pełnego zagadek
break the brain
12.01.2016 | 20:40

Han Solo zaprasza do nowego pokoju pełnego zagadek

Nie lada gratka czeka na fanów "Gwiezdnych wojen" w Break the Brain.

Na zdjęciu: Użyj swojego mózgu - do tego zachęcają twórcy pierwszego escape roomu w Bydgoszczy

Fot. materiały prasowe

Załoga Break the Brain nie stoi w miejscu i już pracuje nad nowym pokojem naszpikowanym zagadkami. Motywem przewodnim będzie kultowy film „Gwiezdne wojny”. Takiego escape roomu jeszcze w Polsce nie było!

Osoby odwiedzające to miejsce będą miały 60 minut na wydostanie się zamkniętego pomieszczenia, w którym nie zabraknie tajemniczych schowków, kłódek i zaszyfrowanych wiadomości. Oczywiście pojawią się zagadki nawiązujące do historii ukazanych w filmie, a w świat „Gwiezdnych wojen” pomoże przenieść się wystrój pomieszczenia, w którym innowacją będzie wprowadzenie sporej ilości elektroniki. Każda osoba wchodząca do pokoju znajdzie się na statku kosmicznym łowcy nagród Boby Fetta. To właśnie on będzie przetrzymywał graczy i nie okaże przyjaznego nastawienia. Jedynym rozwiązaniem będzie wykorzystanie jego nieobecności i ucieczka do bezpiecznej kryjówki rebeliantów.

Nowy, czwarty, pokój zostanie otwarty jeszcze w tym miesiącu. Jak na razie osoby pragnące spróbować takiej rozrywki mogą odwiedzić inny pokój. Do wyboru są trzy pomieszczenia o różnej tematyce: zakład psychiatryczny, poszukiwacz skarbów, seryjny morderca.

Break the Brain mieści się przy ul. Gdańskiej 27 w Bydgoszczy. Ten escape room został otwarty w lutym 2015 r. Od tego czasu odwiedziło go wiele grup oraz par szukających oryginalnego sposobu na wspólne spędzenie czasu. Pamiątką po wizycie są nie tylko wspomnienia, ale także zdjęcia na charakterystycznej białej ściance z logo tego miejsca. Fotografie uczestników zamieszczane są na stronie Break the Brain na Facebooku.


Powiązane treści