Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Harleyowcy zawładną Myślęcinkiem. Największy zlot w Europie w maju 2018 roku

Dodano: 24.11.2017 | 11:18

Na zdjęciu: Miłośników harleyów nie brakuje zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Część z nich zawita w maju 2018 roku do Bydgoszczy

Fot. Stanisław Gazda

FH-DCE Super Rally odbędzie się w maju przyszłego roku w Myślęcinku. Do Bydgoszczy na największy zlot w Europie przyjedzie ponad 7 tysięcy harleyowców.

Od 16 maja, przez pięć dni Myślęcinkiem zawładną miłośnicy motocykli Harley Davidson z całej Europy, uczestnicząc w zlocie FH-DCE Super Rally. Jego gospodarzami będą dwa warszawskie kluby: H-DC Riders of Poland oraz Brothers H-DC Poland. To największy w Europie, coroczny zlot użytkowników motocykli Harley Davidson.

W Myślęcinku powstanie specjalnie zorganizowane miasteczko zlotowe, a na nim miejsca campingowe, sanitariaty, catering, sceny z muzyką na żywo. Odbywać się tam będzie szereg przeróżnych atrakcji.

FH-DCE Super Rally jest organizowany już od ponad 40 lat każdego roku w innym miejscu w Europie przez kluby członkowskie Europejskiej Federacji Klubów Harley-Davidson. Corocznie uczestniczy w niej od 7 do 10 tys. harleyowców z całego kontynentu. Na zjazdy przyjeżdżają również uczestnicy z USA, Ameryki Południowej, Japonii a nawet Nowej Zelandii.

FH-DCE to Europejska Federacja Klubów Harley Davidson, założona w 1991 roku, zarejestrowana zgodnie z prawem europejskim jako E.E.I.G. (Europejskie Zgrupowanie Interesów Gospodarczych). Zrzesza ponad 38,000 członków z ponad 120 niezależnych klubów z większości krajów europejskich. Zarówno H-DC Riders of Poland jak i Brothers H-DC Poland są członkami federacji – klubami zrzeszającymi użytkowników motocykli Harley Davidson.