Bydgoszcz
20C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 21 • L 19
22C
Wt
18C
Sr
19C
Czw
22C
Pt
22C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaHorrory pełne grozy czy absurdu? Wybierz swój zestaw podczas Maratonu Halloween w kinie Helios
IP_Helios_NMF_Halloween
24.10.2016 | 19:19

Horrory pełne grozy czy absurdu? Wybierz swój zestaw podczas Maratonu Halloween w kinie Helios

Podczas październikowej akcji będzie można zobaczyć aż osiem premierowych filmów.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego akcję

Fot. materiały prasowe

Niektóre horrory są naprawdę straszne, a inne wręcz doprowadzają do śmiechu. Niezależnie od tego, które z nich wolisz, w kinie Helios będziesz mógł zobaczyć jedne i drugie. I to jeszcze w tym miesiącu!

Podwójny Maraton Halloween w kinie Helios odbędzie się 28 i 31 października. Filmowe noce rozpoczną się o godz. 23:00 i zakończą rano. Do wyboru są dwie opcje: horrory pełne grozy dedykowane są tym, którzy lubią się bać, oraz horrory pełne absurdu powinny zobaczyć osoby pragnące po prostu dobrze bawić się w kinie.

W gronie najstraszniejszych horrorów wyświetlanych podczas maratonu znajdują się cztery filmy. Widzowie będą mogli zobaczyć „The Possession Experiment”, „Dwelling”, „Bed of the Dead” oraz „Let Her Out”. Natomiast wybrane horrory przypominające bardziej komedie to: „Night of the Living Deb”, „Hellbenders”, „Bunny the Kiler Thing” oraz „Witching and Bitching”.

Wejściówki na maraton można kupić w kasie kina Helios. Bilet normalny kosztuje 34 zł, a cena ulgowego wynosi 31 zł. Osoby posiadające bilet z któregoś z poprzednich Nocnych Maratonów Filmowych, mogą nabyć wejściówkę w specjalnej cenie 29 zł. Ponadto do każdego bilety zakupionego w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea)  sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon  będzie ważny tylko w czasie wydarzenia.

Więcej informacji na temat tego maratonu filmowego w Heliosie znaleźć można na stronie internetowej kina. Tam również znajdują się opisy filmów prezentowanych podczas nocnych seansów.


Powiązane treści