[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Hot16Challenge 2 w Bydgoszczy. Łukasz Krupa także rapuje w szczytnym celu [WIDEO]

Dodano: 21.05.2020 | 12:42

Na zdjęciu: Łukasz Krupa dołączył do akcji #Hot16Challenge2.

Fot. fragment nagrania

Trwa akcja #Hot16Challenge2. Do udziału dołączył także Łukasz Krupa.

Hot16Challenge2 to zapoczątkowana przez rapera Solara akcja, w której raperzy wzajemnie nominowali się do wykonania 16 wersów. Pierwsza edycja odbyła się 6 lat temu, zaś tym razem wyzwanie ma szczytny cel – zachęcenie do wpłat na zbiórkę “Beef z koronawirusem #hot16challenge” na siepomaga.pl. Artyści oraz fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc służbie zdrowia. Celem było zebrania miliona złotych.

Zebrana kwota już przekroczyła 3 miliony złotych, a akcja objęła nie tylko raperów, ale też innych wykonawców, a także osoby zupełnie niezwiązane z muzyką. Jedną z nich jest Łukasz Krupa – wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, szef biura biura promocji w Urzędzie Miasta Bydgoszczy, a także dyrektor biura stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, który także dołączył do akcji w szczytnym celu.

Krupa został nominowany przez burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego, a sam nominował m.in. przewodniczącą rady miasta Bydgoszczy Monikę Matowską-Gulczyńską, a także burmistrza Nakła Sławomira Napierałę.

Hot16Challenge 2 w Bydgoszczy. Łukasz Krupa także rapuje w szczytnym celu [WIDEO]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments