Bydgoszcz
7C
Słonecznie
70% wilgotność
Wiatr: 7km/h SE
H 7 • L 6
9C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaHot16Challenge 2 w Bydgoszczy. Łukasz Krupa także rapuje w szczytnym celu [WIDEO]
łukasz krupa - fb
21.05.2020 | 12:42

Hot16Challenge 2 w Bydgoszczy. Łukasz Krupa także rapuje w szczytnym celu [WIDEO]

Na zdjęciu: Łukasz Krupa dołączył do akcji #Hot16Challenge2.

Fot. fragment nagrania

Trwa akcja #Hot16Challenge2. Do udziału dołączył także Łukasz Krupa.

Hot16Challenge2 to zapoczątkowana przez rapera Solara akcja, w której raperzy wzajemnie nominowali się do wykonania 16 wersów. Pierwsza edycja odbyła się 6 lat temu, zaś tym razem wyzwanie ma szczytny cel – zachęcenie do wpłat na zbiórkę “Beef z koronawirusem #hot16challenge” na siepomaga.pl. Artyści oraz fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc służbie zdrowia. Celem było zebrania miliona złotych.

Zebrana kwota już przekroczyła 3 miliony złotych, a akcja objęła nie tylko raperów, ale też innych wykonawców, a także osoby zupełnie niezwiązane z muzyką. Jedną z nich jest Łukasz Krupa – wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, szef biura biura promocji w Urzędzie Miasta Bydgoszczy, a także dyrektor biura stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, który także dołączył do akcji w szczytnym celu.

Krupa został nominowany przez burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego, a sam nominował m.in. przewodniczącą rady miasta Bydgoszczy Monikę Matowską-Gulczyńską, a także burmistrza Nakła Sławomira Napierałę.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści