Bydgoszcz
19C
Słonecznie
30% wilgotność
Wiatr: 8km/h S
H 19 • L 19
6C
Pon
7C
Wt
7C
Sr
7C
Czw
5C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIHumorystyczna powieść „Sprintem do marzeń” do wygrania [KONKURS]
23.05.2018 | 10:44

Humorystyczna powieść „Sprintem do marzeń” do wygrania [KONKURS]

Na zdjęciu: Czwarta Strona

Fot. Redakcja

Po debiutanckim „Maratonie do szczęścia” Marta Radomska nie zwalnia tempa. „Sprintem do marzeń” to pełna humoru powieść, w której mieszają się krew, pot i łzy… ze śmiechu!

Ola szykuje się do startu w maratonie, jednak błogi odpoczynek po treningach zakłóca jej niekończący się remont w mieszkaniu piętro wyżej. Właśnie wprowadziła się do niego długonoga biegaczka, która nigdy nie miewa zadyszki, a w biegach długodystansowych jest równie dobra jak w podrywaniu nowych sąsiadów.

Ola i jej przyjaciółka Beatka patrzą na blondynkę z coraz większą irytacją, bo ich mężczyźni zupełnie tracą dla niej głowę. Gdy w trakcie spaceru pies-bies znajduje w bocznej alejce parku jej zwłoki, policja planuje przesłuchać wszystkich sąsiadów. Zwłaszcza tych, którzy akurat zapodziali gdzieś kuchenny nóż…

Aby wygrać książkę, wystarczy napisać maila na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl, w temacie wpisać marzenia, a w treści imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, do godziny 19. O wygranej poinformujemy w odpowiedzi zwrotnej.


Powiązane treści