Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
71% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 14 • L 14
8C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
9C
Pon
9C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCII Bydgoski Hackathon zaprasza
08.02.2017 | 08:10

I Bydgoski Hackathon zaprasza

To będzie 24-godzinny maraton  hackowania.

Na zdjęciu: Fragment plakatu imprezy.

Fot. materiały organizatora

Po raz pierwszy w Bydgoszczy odbędzie się Hackathon dla programistów i studentów, organizowany w partnerstwie firm branży IT i uczelni wyższych, skupionych w Bydgoskim Klastrze Informatycznym.

I Bydgoski Hackathon odbędzie się 17 i 18 marca w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy ulicy Karola Szymanowskiego 3 i ma w ciekawy sposób, w krótkim czasie i w gronie pasjonatów programowania, osiągnąć określony rezultat. Sprzyjająca atmosfera ma pozwolić oddać się nowym wyzwaniom, pobudzić kreatywność oraz podzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Hackathon to spotkanie interpersonalne, stąd zaproszone do udziału są zespoły złożone z 3 do 5 osób. Uczestnicy pracować będą na własnym sprzęcie (należy przynieść swój laptop/komputer). Organizator zapewnia dostęp do internetu. W trakcie Hackathonu można liczyć na pomoc i podpowiedź ekspertów. Dla uczestników przewidziano napoje i posiłki. Finałem Hackathonu będzie ocena prac. Drużyny w czasie nie dłuższym niż 5 minut zaprezentują swoje projekty. Każdy Uczestnik otrzyma pamiątkę z wydarzenia a najciekawsze prace zostaną specjalnie nagrodzone: płatnym stażem na stanowisku developer w dziale Big Data & Security – Atos; roczną licencją RevDeBug – T Komp; dwuletnim pakietem domena + hosting – Domena.PL; trzymiesięcznym stażem w firmie informatycznej – SYNEO, miesięcznym wakacyjnym stażem w dwóch wybranych działach firmy z szansą wygrania stypendium – iQor

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaakceptowanie i przestrzeganie Regulaminu Hackathonu. Udział w Hackathonie jest bezpłatny. O przyjęciu do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń poprzez stronę bkihack.pl.


Podobne wpisy

Powiązane treści