Bydgoszcz
8C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 9 • L 7
15C
Nd
15C
Pon
4C
Wt
8C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCII Targi Minerałów i Biżuterii SKARBY ZIEMI w Bydgoszczy
07.12.2015 | 14:50

I Targi Minerałów i Biżuterii SKARBY ZIEMI w Bydgoszczy

Zobacz minerały i skamieniałości z całego świata.

Na zdjęciu: Każdy znajdzie coś dla siebie.

Fot. Stanisław Gazda

Chcesz zobaczyć jak wygląda jajko dinozaura czy meteoryt? Odwiedź targi minerałów.

Odbędą się one już w najbliższy weekend (12-13 grudnia) w Sali Konferencyjnej Stadionu Zawiszy przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Okazy m.in. minerałów, skamieniałości czy motyli tropikalnych będzie można oglądać w sobotę w godzinach 10:00-18:00 oraz w niedzielę, lecz nieco krócej – do godz. 17:00.. Podczas wydarzenia będzie można nie tylko patrzeć na eksponaty, ale także kupić je po okazyjnych cenach. Ponadto takie spotkanie to nie lada gratka dla kolekcjonerów, którzy będą mogli wymienić się okazami z innymi pasjonatami. Jest to również dobra okazja do nawiązania kontaktów handlowych z producentami i importerami.

W ramach imprezy odbędą się nie tylko wystawy tematyczne, ale też pokazy szlifowania i obróbki kamieni szlachetnych oraz wyrobu biżuterii.

Takie wydarzenie odbędzie się w Bydgoszczy po raz pierwszy. Jego organizatorem jest firma GeoLab, która zajmuje się urządzaniem Giełd i Targów Minerałów i Biżuterii „Skarby Ziemi” w Lublinie oraz Białymstoku.

Uczestnikiem imprezy może być każda osoba, która zakupi bilet wstępu dostępny w kasie biletowej na miejscu targów. Bilet ulgowy kosztuje 7 zł, normalny 12 zł, a dzieci do lat 6 wchodzą na imprezę za darmo. Ponadto przy zakupie wejściówki dostaje się kupon rabatowy (w wysokości ceny bilety), który  uprawnia do zniżki przy zakupach na oznaczonych stanowiskach.


Powiązane treści