Bydgoszcz
8C
Słonecznie
42% wilgotność
Wiatr: 6km/h NW
H 9 • L 7
10C
Pt
9C
Sob
8C
Nd
9C
Pon
9C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportIga Baumgart-Witan nominowana w plebiscycie Przeglądu Sportowego. Można głosować
27.11.2018 | 11:23

Iga Baumgart-Witan nominowana w plebiscycie Przeglądu Sportowego. Można głosować

Na zdjęciu: Iga Baumgart została nominowana w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski.

Fot. archiwum

Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic oraz Patrycja Wyciszkiewicz zostały wspólnie nominowane w 84.  Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski. Trwa głosowanie.

Sztafeta uzyskała nominację także przed rokiem, choć wtedy zamiast Wyciszkiewicz znalazła się w niej Aleksandra Gaworowska.  W tym roku „Aniołki Matusińskiego” lub też „Grażynki”, jak same na siebie mówią, ponownie były w świetnej formie. Najpierw zdobyły srebro halowych mistrzostw świata w Birmingham, a latem świętowały mistrzostwo Europy zdobyte w Berlinie.

Aby zagłosować, należy wejść na stronę plebiscyt.przegladsportowy.pl, wskazać swojego faworyta, potwierdzić wybór i autoryzować głos za pomocą jednej z proponowanych metod. Głosować można co 24 godziny do 4 stycznia 2019 roku. Dodatkowo istnieje możliwość wspierania sportowców za pomocą kuponów z „Przeglądu Sportowego” oraz „Faktu” (od 23 listopada do 24 grudnia 2018 r.) oraz SMS (od 22 listopada 2018 r. do 4 stycznia 2019 r., a także w dniu gali – 5 stycznia).


Powiązane treści