Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Igor Kwiatkowski wystąpi w Bydgoszczy. Z nowym programem

Dodano: 25.07.2023 | 21:49

Na zdjęciu: Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego.

Fot. nadesłane

Wyjątkowy artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski wraca z solowym, premierowym programem pt. „Tylko śmiech nas ocali”! Jego występ w Bydgoszczy będzie można zobaczyć 2 września o godz. 19:00 w kinoteatrze Adria. 

Igor Kwiatkowski dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie „Paranienormalni” i licznych programach telewizyjnych. Dzięki swojemu talentowi artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem śledziła cała Polska!

Choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Igor Kwiatkowski pokaże w swoim nowym programie, jak wiele radości może dostarczyć wnikliwa obserwacja otaczającego świata. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to tylko kilka z tematów, z którymi zmierzy się artysta. To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość.

Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem!

Bilety w cenie 100, 130, 160 zł do zakupu na stronie www.adria-art.pl