Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 5km/h S
H 6 • L 5
4C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
5C
Czw
7C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaImprowizacja opanuje Bydgoszcz. Już w ten weekend
Miejskie Centrum Kultury Bydgoszcz
05.10.2017 | 13:54

Improwizacja opanuje Bydgoszcz. Już w ten weekend

Na zdjęciu: Spektakle będą odbywać się w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

Spektakle bez wcześniejszego scenariusza, układane spontanicznie na oczach widzów oraz reagowanie na sugestie publiczności – to charakterystyczne cechy improwizacji. Poznać ją w praktyce będzie można podczas Festiwalu Teatrów Impro „Improdron”.

Impreza odbędzie się w Bydgoszczy już po raz czwarty. Udział w niej wezmą najciekawsze formacje z całej Polski. Pojawią się również przedstawiciele innych państw. W trakcie dwudniowej imprezy, odbywającej się w budynku Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, będzie można zobaczyć osiem spektakli. Co więcej, niektóre z nich zostaną zaprezentowane w języku angielskim. Tegoroczny Improdron rozpocznie się występem dobrze znanej bydgoszczanom formacji wymyWammy, która pokaże spektakl pt. „Świat równoległy”.

Udział w festiwalu jest możliwy po wcześniejszym zakupieniu biletów. Wejściówka na jeden dzień kosztuje 30 złotych. Za karnet na cały festiwal należy zapłacić 50 zł. Bilety można kupić w kasie Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Marcinkowskiego 12.

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie internetowej www.mck-bydgoszcz.pl.


Powiązane treści