Bydgoszcz
8C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 9 • L 7
15C
Nd
15C
Pon
4C
Wt
8C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaImprowizacja opanuje Bydgoszcz. Już w ten weekend
Miejskie Centrum Kultury Bydgoszcz
05.10.2017 | 13:54

Improwizacja opanuje Bydgoszcz. Już w ten weekend

Na zdjęciu: Spektakle będą odbywać się w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

Spektakle bez wcześniejszego scenariusza, układane spontanicznie na oczach widzów oraz reagowanie na sugestie publiczności – to charakterystyczne cechy improwizacji. Poznać ją w praktyce będzie można podczas Festiwalu Teatrów Impro „Improdron”.

Impreza odbędzie się w Bydgoszczy już po raz czwarty. Udział w niej wezmą najciekawsze formacje z całej Polski. Pojawią się również przedstawiciele innych państw. W trakcie dwudniowej imprezy, odbywającej się w budynku Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, będzie można zobaczyć osiem spektakli. Co więcej, niektóre z nich zostaną zaprezentowane w języku angielskim. Tegoroczny Improdron rozpocznie się występem dobrze znanej bydgoszczanom formacji wymyWammy, która pokaże spektakl pt. „Świat równoległy”.

Udział w festiwalu jest możliwy po wcześniejszym zakupieniu biletów. Wejściówka na jeden dzień kosztuje 30 złotych. Za karnet na cały festiwal należy zapłacić 50 zł. Bilety można kupić w kasie Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Marcinkowskiego 12.

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie internetowej www.mck-bydgoszcz.pl.


Powiązane treści