Bydgoszcz
7C
Opady
87% wilgotność
Wiatr: 9km/h WSW
H 7 • L 6
6C
Nd
7C
Pon
5C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaREGIONRozrywka i kulturaIno-Rock Festiwal odbędzie się już jutro. Kto zagra?
Teatr Letni, Inowrocław, SG
26.08.2016 | 11:46

Ino-Rock Festiwal odbędzie się już jutro. Kto zagra?

Na scenie wystąpią 4 formacje.

Na zdjęciu: Festiwal odbędzie się w Teatrze Letnim.

Fot. Stanisław Gazda

W ten weekend wokół sceny w Teatrze Letnim w Inowrocławiu zgromadzą się przede wszystkim fani muzyki rockowej. Już jutro (27.08) odbędzie się tam Ino-Rock Festiwal. 

To będzie już 9. edycja imprezy, która powstała z inicjatywy Kujawskiego Centrum Kultury i muzyków z grupy Quidam. Wydarzenie wspiera Prezydent Miasta Inowrocławia. W gronie współorganizatorów znajduje się również Wydawnictwo „Rock-Serwis”. Twórcy imprezy dbają o to, by za każdym razem oprócz znanych i lubianych gwiazd pojawiali się również debiutanci i artyści niszowi.

W tym roku na scenie pojawią się 4 formacje. Najpierw wystąpi grupa Agusa. Po nich na scenie pojawi się Dungen a następnie Anekdoten. Na zakończenie festiwalu na scenie pojawi się główna gwiazda imprezy – zespół Lacrimosa.

Pierwszy koncert rozpocznie się o godz. 17:00. Otwarcie kasy biletowej Teatru Letniego zaplanowano na godz. 15:00. Do Teatru wejść będzie można najwcześniej o godz. 15:30.

Wciąż można kupić bilety, które obecnie kosztują 159 zł. Informacja o punktach sprzedaży znajdują się na stronie internetowej festiwalu: www.inorock.pl


Powiązane treści