Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 7km/h WNW
H 7 • L 7
5C
Czw
-3C
Pt
-2C
Sob
10C
Nd
9C
Pon
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIInowrocław znów świetlną stolicą województwa!
INOWROCŁAW Z NAGRODĄ
16.01.2017 | 20:56

Inowrocław znów świetlną stolicą województwa!

W ubiegłym roku było drugie miejsce w kraju. Czas na zwycięstwo!

Na zdjęciu: Tak było rok temu...

Fot. UMI

Udało się i to po raz kolejny. Inowrocław znów został uznany za miasto z najładniejszymi iluminacjami w województwie. Nagrodą będzie nowoczesny sprzęt AGD, który otrzymają najbardziej potrzebujący mieszkańcy.

„Świeć się z Energą” to plebiscyt miast na najpiękniej rozświetloną miejscowość w Polsce. Inowrocław po raz kolejny wygrał w głosowaniu na etapie wojewódzkim.

– Dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali. W ten sposób już dziś przyczynili się do pomocy najbardziej potrzebującym inowrocławianom – komentuje wyniki Prezydent Ryszard Brejza.

Za sprawą wygranej w etapie wojewódzkim, Inowrocław został zakwalifikowany do ogólnopolskiego finału i dodatkowo otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy zł z przeznaczeniem na dowolny cel dobroczynny.

Zostanie on wręczony wiosną podczas specjalnej uroczystości w ratuszu. Rok temu najbardziej potrzebujący mieszkańcy otrzymali 6 lodówek, 4 pralki, dwa piece gazowe i odkurzacz.

Zwycięstwo w województwie to nie koniec zabawy. Inowrocław ma szansę zostać uznany najpiękniej oświetlonym miastem w Polsce. Rok temu zajął drugie miejsce w kraju. Stawką jest sprzęt wart 40 tysięcy złotych.


Powiązane treści