Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Inowrocławski Rynek zaprasza 18 grudnia na Kiermasz Świąteczny

Dodano: 16.12.2016 | 12:38

Swoje wyroby zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców.

Na zdjęciu: Będzie można zaopatrzyć się w przeróżne rzeczy.

Fot. Stanisław Gazda

Kiermasz świąteczny oraz wigilijne spotkanie mieszkańców będą imprezami, które sprawią, że inowrocławski Rynek zatętni życiem przed świętami.

Już po raz piąty, 18 grudnia inowrocławski Rynek gościć będzie wystawców w ramach Kiermaszu Świątecznego. Zaplanowano go w godzinach 10.00-15.00. Swoje wyroby zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców.

– Bogata, świąteczna oferta kupców, rzemieślników, hafciarek, sprzedawców choinek, stroików świątecznych i ozdób związanych z tradycją Świąt Bożego Narodzenia powinna zachęcić inowrocławian do wizyty na centralnym placu miasta – mówi dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji, który organizuje kiermasz, Wiesława Pawłowska.

Na Rynku tego dnia będzie można skosztować domowych wypieków, wędlin, wyrobów pszczelich, żurku, barszczyku z uszkami oraz zakupić prace własnoręcznie wykonane przez dzieci z inowrocławskich przedszkoli i szkół.

Kilka dni później setki, jeśli nie tysiące inowrocławian pojawią się ponownie na Rynku, aby wziąć udział w Wigilijnym Spotkaniu Mieszkańców. Zaplanowano je na czwartek, 22 grudnia o godz. 16.00.