Bydgoszcz
0C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 1km/h W
H 2 • L -1
11C
Pon
10C
Wt
9C
Sr
12C
Czw
13C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleInteresowały go tylko trunki z „wysokiej półki”. Ukradł kilkanaście butelek whisky
21.07.2017 | 14:53

Interesowały go tylko trunki z „wysokiej półki”. Ukradł kilkanaście butelek whisky

Markowe alkohole wynosił ze sklepu pod bluzą.

Na zdjęciu: W ciągu miesiąca ukradł alkohol na sumę przewyższającą tysiąc złotych.

Fot. Policja Świecie.

Wczoraj (20.07.2017) policjanci ze Świecia zostali wezwani do jednego z marketów na terenie miasta. Tam ochrona sklepu zatrzymała mężczyznę, który próbował ukraść dwie butelki alkoholu. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że zatrzymany 22-latek w ciągu bieżącego miesiąca ukradł w różnych sklepach alkohol o wartości blisko 1220 złotych. Jego kradzieże zarejestrowały kamery monitoringu.

Zgłoszenie o kradzieży alkoholu policjanci otrzymali od ochrony. 22-latek tego dnia (20.07.2017) chciał wynieść ze sklepu 2 butelki markowej whisky, jednakże został złapany na gorącym uczynku. Noc spędził w policyjnym areszcie. Jak ustalili mundurowi, to nie pierwsza tego typu „wizyta” mężczyzny w tym sklepie. 22-latek w ciągu bieżącego miesiąca już kilkukrotnie dopuścił się kradzieży na terenie Świecia. Skradziony alkohol ściągał z półek i ukrywał pod bluzą. Wychodził nie płacąc za towar. W sumie mężczyzna skradł kilkanaście butelek drogich trunków na kwotę blisko 1220 złotych.

Dzisiaj (21.07.2017), młodemu mieszkańcowi Świecia policjanci przedstawili zarzut kradzieży. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.


Podobne wpisy

Powiązane treści