Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeInterwencja policji przed Starą Babcią [ZDJĘCIA, WIDEO]
27.02.2021 | 22:05

Interwencja policji przed Starą Babcią [ZDJĘCIA, WIDEO]

Zdjęcia: ST

Przed Starą Babcią po raz kolejny interweniowali policjanci. Z działaniami funkcjonariuszy nie zgadza się właściciel klubu.

Była to kolejna już wizyta policji na Wełnianym Rynku. Oprócz właściciela klubu Tomasza Daronia i mieszkańców miasta, którzy skrzyknęli się na Facebooku, obecny był też lider partii Strajk Przedsiębiorców Paweł Tanajno. Były kandydat na Prezydenta RP wyjaśniał funkcjonariuszom, że w lokalu ma odbyć się spotkanie jego ugrupowania. Policjanci nie wpuścili jednak do środka nikogo poza właścicielem, tłumacząc to wykluczeniem lokalu z jakiejkolwiek działalności decyzją sanepidu, co kwestionowali Daroń i Tanajno.

Nagranie sprzed Starej Babci można znaleźć na naszej stronie na Facebooku. Obszerny artykuł na temat ukaże się na MetropoliaBydgoska.PL w najbliższych dniach.

5 2 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kuroñ
Kuroñ
2 lat temu

Czy ta interwencja miala miejsce po godzinie 00:00 w sb ?

JFK
JFK
2 lat temu

Czy tylko ja zauważyłem że aparat represji pisowska milicja nie jest wyposażona w większości w obwiązujące w pislandzie maski?! Raczej powinien zareagować sanepid!

jan
jan
2 lat temu

ZOMO nigdy nie walczyło z Polakami w kominiarkach. Jak się wstydzi jeden z drugim tego co robi to niech idzie kostkę brukowa układać a taki zamaskowany gazownik potem w domu i znajomym opowiada jaką to on mafię zlikwidował ilu bandytów złapał a w rzeczywistości swojej koleżance gazem w oczy napsikał a skrajnym przypadku rękę złamał.