Bydgoszcz
1C
Słonecznie
84% wilgotność
Wiatr: 3km/h SE
H 2 • L 0
11C
Wt
11C
Sr
12C
Czw
12C
Pt
11C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIJak Piekuś z Kuroniem, czyli pokaz kulinarny w…piekarni
23.02.2017 | 15:01

Jak Piekuś z Kuroniem, czyli pokaz kulinarny w…piekarni

Mistrz kuchni ugotuje na żywo m.in.zupę krem z pomidorów.

Na zdjęciu: Pokaz kulinarny w wykonaniu znanego i cenionego kucharza - Jakuba Kuronia będzie atrakcją w nowo otwartej piekarni i cukierni Piekuś

Fot. materiały prasowe

Piekarnia i cukiernia Piekuś przygotowała dla swoich Klientów nie lada niespodziankę. W sobotę (25.02.2017 r.) w nowym lokalu przy ul. Boya-Żeleńskiego 16 w Bydgoszczy w godz. 12–17 odbędzie się uczta dla oka i podniebienia – pokaz kulinarny w wykonaniu znanego i cenionego kucharza – Jakuba Kuronia.

Wszyscy ci, którzy zdecydują się spędzić sobotnie popołudnie wraz z Piekusiem, będą mieli okazję podpatrzeć w akcji Mistrza Kuchni – Jakuba Kuronia. Dodatkowo w nowopowstałym punkcie na gości będzie czekać nie tylko szeroka oferta produktów piekarniczych i cukierniczych, ale również wyśmienita pizza prosto z pieca opalanego drewnem.

Zaproszony gość, specjalnie dla Klientów Piekusia, wykona na żywo aromatyczną zupę krem z pomidorów, a następnie przygotuje autorskie pizze oraz kanapkę, która na stałe wejdzie do menu lokalu. Oczywiście w trakcie eventu Jakub Kuroń zaprosi wszystkich do degustacji przygotowanych przez siebie smakołyków. Na pewno nie zabraknie okazji do porozmawiania z szefem kuchni oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Jednak to nie koniec atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Wszyscy , którzy w tym dniu kupią produkty marki Piekuś za minimum 10 zł, otrzymają specjalny kupon rabatowy –20% na jednorazowy zakup dowolnych pizz w lokalu przy ul. Boya-Żeleńskiego 16. Kupon będzie można zrealizować do końca marca.

 


Podobne wpisy

Powiązane treści