Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 4 • L 2
13C
Nd
14C
Pon
10C
Wt
11C
Sr
8C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIJak szybko kupić bilet na pociąg? Skorzystaj ze SkyCash
05.12.2015 | 19:45

Jak szybko kupić bilet na pociąg? Skorzystaj ze SkyCash

Aplikacja jest szczególnie przydatna dla pasażerów Przewozów Regionalnych.

Na zdjęciu: Proces zakupu biletu ma być o wiele szybszy niż dotychczas.

Fot. materiały prasowe

Za chwilę odjeżdża Twój pociąg, kolejka do kasy jest długa, a Ty wciąż nie masz biletu? Kup go za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej SkyCash. 

Skorzystać z tej opcji może każdy, kto posiada telefon komórkowy z systemem Android, iOS lub Windows Phone. Wystarczy zainstalować aplikację SkyCash, którą można ściągnąć ze sklepu z aplikacjami np. Google Play, ze strony m.skycash.com lub poprzez wysłanie pustego sms-a na numer 510 510 205. Po przejściu procesu rejestracji konta oraz karty płatniczej lub zasileniu elektronicznej portmonetki, można kupić bilet na dowolne połączenie krajowe obsługiwane przez pociągi TLK, EIC oraz Pendolino (EIP).

Przy korzystaniu z aplikacji uwzględnione są wszystkie ulgi ustawowe i handlowe obowiązujące w pociągach oraz możliwość korzystania z ofert specjalnych i zakupu bilety dla kilku osób naraz. Opłacone bilety automatycznie zapisywane są w pamięci telefonu. W przypadku rezygnacji z danego przejazdu nie ma problemu ze zwrotem biletu, a proces ten także dokonuje się poprzez aplikację.

Z aplikacji SkyCash korzystają już bydgoszczanie, którzy chcą kupić bilet komunikacji miejskiej przez telefon. Stosują ją również osoby używające usługi mobiParking podczas opłaty za parkowanie na terenie Bydgoszczy.


Powiązane treści