Bydgoszcz
2C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h ENE
H 2 • L 2
2C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
5C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONPorady i ciekawostkiJak wybrać zaufaną kancelarię odszkodowawczą? Prezentujemy fachowe podpowiedzi
16.11.2021 | 08:00

Jak wybrać zaufaną kancelarię odszkodowawczą? Prezentujemy fachowe podpowiedzi

Na zdjęciu: Obawa o gigantyczny rachunek za pomoc doświadczonych specjalistów dotyczy niemal każdego poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym.

Fot. nadesłane

Współpracowanie z doświadczoną kancelarią odszkodowawczą w zakresie ubiegania się o rzetelnie wyliczone oraz sprawiedliwe świadczenie powypadkowe, stanowi dzisiaj absolutną podstawę dla każdej osoby poszkodowanej w wyniku feralnych zdarzeń drogowych. Tylko w taki sposób będziesz w stanie walczyć z problemem mocnego zaniżania wysokości odszkodowania przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Po raz pierwszy znajdujesz się w takiej sytuacji? Nie wiesz jakimi czynnikami kierować się przy wyborze kancelarii wyspecjalizowanej w prawie odszkodowawczym? Specjalnie z myślą o Tobie powstał ten krótki poradnik. Zapraszamy do lektury fachowych porad.

Ekspertów w branży rozpoznasz przede wszystkim po zakresie ich obowiązków!

A ten w przypadku ubiegania się o odszkodowanie powypadkowe może być kluczowy! Należy przecież pamiętać, że zdecydowana większość poszkodowanych osób nie posiada doświadczenia oraz wiedzy niezbędnej do sprawnego przeprowadzenia procesu z ubezpieczycielem. Każdy Klient kancelarii odszkodowawczej będzie oczekiwał od specjalistów kompleksowej pomocy dosłownie na każdym kroku – od sporządzenia profesjonalnego wniosku, po negocjacje z TU na reprezentacji w sądzie kończąc. Dobry prawnik odszkodowawczy musi więc charakteryzować się rozbudowanym zakresem obowiązków. Odwiedzając stronę internetową centrum obsługi powypadkowej Codex  spotkasz się z możliwością konsultacji problemu w dwóch trybach: online oraz twarzą w twarz. Możliwość zasięgnięcia porady specjalisty bez konieczności wychodzenia z domu to olbrzymi komfort dla poszkodowanego. Na taki czynnik również warto zwrócić uwagę podczas szukania godnych zaufania ekspertów w dziedzinie egzekwowania wysokich świadczeń.

Brak ukrytych kosztów w trakcie postępowania odszkodowawczego

Obawa o gigantyczny rachunek za pomoc doświadczonych specjalistów dotyczy niemal każdego poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym. Tymczasem rzetelni eksperci wyróżniają się nie tylko przystępnymi cennikami, ale przede wszystkim całkowitym brakiem ukrytych kosztów. Ba, zdecydowana większość kancelarii proponuje nawet zupełnie darmowe, pierwsze spotkanie. Bez dodatkowych faktur, na rzetelnych warunkach. Warto omówić szczegóły współpracy właśnie w czasie wcześniej wspomnianej konsultacji. Wówczas poszkodowany z pewnością nie powinien być zaskoczony formą rozliczenia. Renomowanych ekspertów rozpoznasz po prowizji ściąganej tylko w przypadku wygrania sprawy i orzeczenia sprawiedliwej kwoty przez ubezpieczyciela.

Indywidualne podejście do sprawy odszkodowawczej. Koniec z utartymi schematami!

Zwłaszcza, że te kompletnie nie zdają egzaminu w branży odszkodowań powypadkowych. Warto podkreślić, że niezależnie od tego czy decydujesz się na tradycyjną współpracę czy może pomoc online, za każdym razem powinieneś poszukiwać indywidualnego opiekuna. Wsparcie takiej osoby okazuje się być nieocenione, a profesjonalne podejście do sprawy gwarantuje sprawiedliwą sumę orzeczoną przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Każdy przypadek jest inny, do każdego przypadku należy zebrać inną dokumentację oraz argumentację. Z pomocą wykwalifikowanego prawnika z pewnością unikniesz kosztownego faux pas. Dosłownie!


Podobne wpisy

Powiązane treści