Bydgoszcz
16C
Słonecznie
36% wilgotność
Wiatr: 6km/h ENE
H 18 • L 15
16C
Sr
19C
Czw
24C
Pt
17C
Sob
13C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPORADY I CIEKAWOSTKIJakie gadżety na Komunię wybrać? TOP 12 propozycji
gadżety na komunię
14.03.2022 | 10:08

Jakie gadżety na Komunię wybrać? TOP 12 propozycji

Na zdjęciu: Przygotowując imprezę z okazji I Komunii dziecka, można pozwolić sobie naprawdę na wiele.

Fot. NADESŁANE

Jakie gadżety na Komunię wykorzystać, by dopełnić nimi dekoracje? Jak sprawić, by ten dzień – przy zachowaniu całej jego powagi – miał też bardziej przyjazne oblicze? Jest na to kilka fantastycznych sposobów!

Przede wszystkim warto uświadomić sobie kilka kwestii. Na to, jak dokładnie wyglądała będzie ceremonia w Kościele, pojedyncze osoby – pojedynczy rodzice – zwykle nie mają wpływu. Można oczywiście zasugerować wykorzystanie pewnych dekoracji czy dodatkowych elementów, ale decydujące zdanie przysługuje jednak komu innemu. Co innego w przypadku przyjęć komunijnych, które mogą wyglądać dokładnie tak, jak sobie jego główni bohaterowie – oraz rodzice głównych bohaterów – zażyczą.

Dlatego przygotowując imprezę z okazji I Komunii dziecka, można pozwolić sobie naprawdę na wiele. I warto popuścić wodze fantazji… choć oczywiście w pewnym, odpowiednim do kontekstu, zakresie.

Pomysły na gadżety komunijne

Jeśli zastanawiasz się, co odpowiedzieć na postawione na początku pytania, oto kilka podpowiedzi, jakie gadżety na Komunię sprawdzą się najlepiej.

Personalizowana tablica powitalna KOMUNIA ŚWIĘTA w formie tzw. potykacza to znakomity pomysł na to, by przywitać gości na komunijnym przyjęciu. Zwłaszcza jeśli to organizowane jest w większym miejscu, np. z kilkoma salami, spersonalizowana tablica wskaże gościom właściwą. Na tablicy umieścić można imię dziecka, kilka słów skierowanych do gości, datę uroczystości – możliwości jest mnóstwo.

Kiedy goście znajdą się już wewnątrz sali, warto podsunąć im księgę gości – księga gości komunijnych HOSTIA pasuje idealnie do okazji. Wygląda pięknie i elegancko, a złożone w niej podpisy znakomicie upamiętnią wyjątkowy dzień. Taką księgę zdecydowanie warto zachować na przyszłość – w roli pamiątki. Po wielu latach, już w dorosłości, na pewno miło będzie odczytać złożone przy okazji I Komunii dedykacje.

Oczywiście to główny bohater wydarzenia, dziecko przystępujące do I Komunii Świętej, jest tym, kto dostaje przy tej okazji upominki… ale czy nie warto byłoby skorzystać z okazji i podarować chociaż symbolicznych drobiazgów także innym? Personalizowane pudełeczka komunijne bardzo to ułatwią – a żaden z przybyłych nie wyjdzie z pustymi rękoma. Co ważne, podarunki dla gości wcale nie muszą być duże, aby sprawiły im radość. W tym przypadku zdecydowanie liczy się po prostu gest – i symboliczne podziękowanie za obecność w ważnym dniu.

A po jakie jeszcze gadżety na Komunię sięgnąć?

TOP 10 gadżetów i dekoracji komunijnych, które warto wykorzystać

1. Personalizowane zaproszenia

2. Ozdobne girlandy do domu i do sali na przyjęcie

3. Tematyczne serwetki komunijne

4. Dekoracyjne rozety papierowe

5. Wiszące serpentyny do ozdoby

6. Okolicznościowe toppery na tort komunijny

7. Rozety do zawieszenia

8. Szarfy na krzesła

9. Winietki na stoły

10. Papierowe torebki na podarunki dla gości

Jak widzisz, pomysłów jest naprawdę wiele – i to bardzo różnych. Które więc ostatecznie wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. I Komunia Święta dziecka to wydarzenie z założenia dość oficjalne, odbywające się według ściśle ustalonych reguł. Jednak następujące po nim przyjęcie można już zorganizować całkowicie po swojemu – i znakomicie się przy tym bawić. Warto rozejrzeć się za ciekawymi atrakcjami, dekoracjami i gadżetami… ale warto też zapytać samego głównego bohatera, jak widzi swój dzień. Być może będzie miał na niego jakiś własny, jeszcze bardziej oryginalny pomysł!

Dlatego już teraz zajrzyj na Partybox.pl i wybierz najlepsze gadżety na Komunię oraz dekoracje, które sprawią, że cały ten dzień okaże się wielkim sukcesem!