Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowe drogi w Osielsku wreszcie będą otwarte. Znamy termin

Dodano: 22.02.2022 | 11:05

Na zdjęciu: Otwarte zostaną dwa fragmenty nowo wybudowanych ulic: Jana Pawła II i Andrzeja Cholewskiego.

Fot. archiwum

Gmina Osielsko podaje, że w środę (23 lutego) zostaną otwarte dwa fragmenty nowo wybudowanych ulic: Jana Pawła II i Andrzeja Cholewskiego.

W Osielsku od kilku miesięcy były prowadzone dwie ważne inwestycje drogowe: budowa ul. Jana Pawła II w Osielsku od Al. Mickiewicza do Jeziorańskiej oraz przedłużenia ulicy Topolowej: od Lagunowej (Al. Mickiewicza) w Niemczu do Leśnej w Osielsku. Latem ubiegłego roku oddano do użytku skrzyżowanie przedłużenia Topolowej z Szosą Gdańską – ruch na nim jest sterowany sygnalizacją świetlną.

Teraz przyszedł czas na otwarcie odcinka Jana Pawła II od Mickiewicza do Jeziorańskiej oraz ulicy Andrzeja Cholewskiego – czyli fragmentu przedłużenia Topolowej pomiędzy Koperkowa i Chabrową. Ich budowa zakończyła się pod koniec 2021 roku, lecz jak wyjaśnia gmina Osielsko, po odbiorze, który nastąpi 28 grudnia, niezbędne było dokonanie poprawek oraz uzyskanie dokumentów formalnych pozwalających na użytkowanie drogi.

Oddanie do ruchu nowych fragmentów Jana Pawła II i Cholewskiego w Osielsku nastąpi w środę, 23 lutego w godzinach porannych.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Przebudowa drogi Niemcz – Żołędowo. Trwa przetarg na projektanta inwestycji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments