Bydgoszcz
16C
Słonecznie
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h ENE
H 17 • L 14
25C
Pon
24C
Wt
27C
Sr
24C
Czw
25C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIJazda na rowerze w szczytnym celu. W Centrum Handlowym RONDO
06.04.2017 | 10:08

Jazda na rowerze w szczytnym celu. W Centrum Handlowym RONDO

Akcja odbędzie się w ten weekend.

Na zdjęciu: Fragment grafiki promującej akcje.

Fot. mat. pras.

W sobotę 8 kwietnia w Centrum Handlowym RONDO odbędzie się akcja charytatywna „Jedziemy w dobrym celu”. Podczas wydarzenia mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli zadbać o swoją kondycję wyjeżdżając kilometry na rowerku stacjonarnym. A to wszystko w szczytnym celu – aby przekazać jak największą kwotę pieniędzy na rzecz Caritas Diecezji Bydgoskiej.

„Jedziemy w dobrym celu” to akcja charytatywna organizowana przez Centrum Handlowe RONDO i łącząca aktywność sportową z chęcią pomocy potrzebującym. W specjalnie zaaranżowanej strefie FIT ustawione zostaną rowerki stacjonarne. Zadaniem uczestników akcji będzie przejechanie jak największej liczby kilometrów. Za każdy przejechany kilometr RONDO przekaże określoną kwotę na rzecz podopiecznych Caritas Diecezji Bydgoskiej według przelicznika 1 kilometr = 4 złote.

Podczas wydarzenia, oprócz udziału w atrakcjach dostępnych w strefie FIT, klienci RONDA będą mogli również przekazać żywność na rzecz najbardziej potrzebujących bydgoskich rodzin. Wielkanocna zbiórka żywności będzie prowadzona na I piętrze, w okolicach sklepu Sephora.

RONDO chętnie organizuje akcje społeczne, których celem jest pomoc najbardziej potrzebującym. Po zeszłorocznych akcjach tworzenia charytatywnego łańcucha na choinkę czy robienia jak najdłuższego szalika na drutach, przyszła pora na wydarzenie, podczas którego nasi klienci będą mogli rozruszać swoje ciało przed sezonem letnim, wspierając przy tym bydgoskie Caritas. Zapraszamy wszystkich w najbliższą sobotę do pokonania jak największej liczby kilometrów na rowerku. Wystarczy nawet niewielkie zaangażowanie, aby dołożyć cegiełkę do zapewnienia udanych Świąt Wielkanocnych najbardziej potrzebującym rodzinom z Bydgoszczy – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.


Powiązane treści