Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Jedna z najbardziej znanych trylogii już w ten piątek w Multikinie [KONKURS]

Dodano: 23.08.2023 | 19:43

Na zdjęciu: Multikino zaprasza na maraton filmowy.

Fot. Szymon Makowski/archiwum

Koniec wakacji to idealny czas na niesamowitą przygodę, a najlepiej przeżyć ją w magicznym Śródziemiu wraz z bohaterami fenomenalnej trylogii J.R.R. Tolkiena!

Już w piątek najbardziej epicki i legendarny maraton w Multikinie – w repertuarze rozszerzone wersje: Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, Władca Pierścieni: Dwie Wieże oraz Władca Pierścieni: Powrót Króla.

Wszystkie trzy części ekranizacji Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina. Wydarzenie odbędzie się już 25 sierpnia (piątek) 2023 roku o godz. 22:00! U nas możecie wygrać podwójne zaproszenia na te wydarzenie. Zapraszamy do zabawy!

Wygraj bilety do kina!

Dzięki współpracy portalu MetropoliaBydgoska.PL z siecią Multikino mamy dla Was do wygrania bilety na wydarzenie w kinie w Bydgoszczy. Aby wygrać podwójną wejściówkę, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule „Noc Władcy Pierścieni’’, w treści wiadomości podając imię i nazwisko wraz z odpowiedzią na pytanie: Czy wolisz filmową trylogię czy powstały niedawno serial ze świata Władcy Pierścieni i dlaczego?

Na zgłoszenia czekamy do 25 sierpnia 2023 roku (piątek) do godziny 13:00. Bilety trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi, a zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments