[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Jeszcze jeden kontrakt w Abramczyk Polonii. Adrian Miedziński z umową z klubem ze Sportowej 2

Dodano: 14.11.2022 | 21:50

Na zdjęciu: Adrian Miedziński podpisał tzw. kontrakt warszawski z Abramczyk Polonią Bydgoszcz.

Fot. Archiwum

Ostatniego dnia żużlowego okienka transferowego (14 listopada), kontrakt warszawski z Abramczyk Polonią Bydgoszcz podpisał Adrian Miedziński.

Miedziński w sezonie 2022 był krajowym seniorem bydgoskiego zespołu, a sezon zakończył koszmarnym upadkiem w meczu półfinałowym eWinner I Ligi w Zielonej Górze przeciwko Stelmet Falubazowi. Choć diagnozy lekarskie brzmiały dramatycznie, to żużlowiec coraz szybciej wraca do zdrowia.

W poniedziałkowy wieczór, informację o podpisaniu tzw. kontraktu warszawskiego przez Miedzińskiego z bydgoskim klubem najpierw podał serwis WP SportoweFakty.pl, a następnie potwierdził ją klub ze Sportowej 2. Kontrakt warszawski podpisany przez zawodnika nie daje mu gwarancji startów w bydgoskim zespole w sezonie 2023, ale spowoduje, że żużlowiec nie straci licencji.

Sam zawodnik (wkrótce na naszych łamach rozmowa z Adrianem Miedzińskim) wciąż podkreśla, że obecnie najważniejsze dla niego jest poukładanie spraw zdrowotnych, a dopiero później będzie myślał o planach sportowych. Przypomnijmy, że Abramczyk Polonia niedawno ogłosiła pełną kadrę na sezon 2023.

Jeszcze jeden kontrakt w Abramczyk Polonii. Adrian Miedziński z umową z klubem ze Sportowej 2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments