Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 1 • L -1
3C
Sob
4C
Nd
5C
Pon
5C
Wt
7C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIJubileuszowe spotkanie w Galerii Pomorskiej. Tylko dla pań
womenA1 04-17
05.04.2017 | 14:48

Jubileuszowe spotkanie w Galerii Pomorskiej. Tylko dla pań

Sobotnie spotkanie będzie obfitować w atrakcje.

Na zdjęciu: Fragment grafiki promującej akcję.

Fot. mat. pras.

Już w najbliższą sobotę w Galerii Pomorskiej odbędą się kolejne bezpłatne comiesięczne warsztaty dla kobiet. Jednak to spotkanie będzie szczególnie wyjątkowe.

W kwietniu mijają cztery lata odkąd w budynku przy ulicy Fordońskiej 141 realizowana jest akcja „Kobieta w galerii”. Jubileuszowe wydarzenie obfitować będzie w atrakcje. Uczestniczące w nim osoby będą odkrywały nie tylko wiosenne trendy – ale również swoją kobiecą siłę. Oprócz warsztatów modowych i porad stylistek, odbędzie się wykład motywacyjny „Kobieta jest Siłą”. Co więcej

Panie będą odkrywały nie tylko wiosenne trendy – ale również swoją kobiecą siłę! Program zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Oprócz warsztatów modowych i porad stylistek, odbędzie się wykład motywacyjny „Kobieta jest Siłą”. Co więcej, organizatorzy zapowiadają smaczny poczęstunek, żywą fotobudkę, liczne konkursy z nagrodami, a na uwieńczenie wieczoru film „Wszystko albo nic”.

Bardzo cieszymy się, że kobiece warsztaty w Galerii Pomorskiej są wciąż bardzo popularne i wpisały się już na trwałe w naszą lokalną społeczność. Kolejne spotkanie jubileuszowe to forma podziękowania za wspólne 4 lata. Dla wszystkich uczestniczek mamy przygotowane zestawy prezentowe – ale to tylko ułamek tego, co w sobotę czeka na panie w Galerii Pomorskiej – mówi Izabella Knitter, Marketing Manager Galerii Pomorskiej

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl. Spośród Uczestniczek wybranych zostanie 100 kobiet, które zostaną zaproszone na bezpłatne spotkanie jubileuszowe. O godzinie jego rozpoczęcia zostaną poinformowane telefonicznie przez organizatorów akcji.


Powiązane treści