Bydgoszcz
1C
80% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L -1
2C
Wt
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIJubileuszowy turniej golfa. 20-lecie ośrodka golfowego w Olszewce [ZDJĘCIA]
27.05.2021 | 20:59

Jubileuszowy turniej golfa. 20-lecie ośrodka golfowego w Olszewce [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: mat. organizatora

Ośrodek golfowy w Olszewce świętował 20-lecie powstania.

Urodziny rozpoczęto od przemówienia prezesa Telesfora Horodeckiego. Następnie nadano Adamowi Pawlonce tytuł Gracza Dwudziestolecia. Golfową rozrywkę zaczął konkurs 20 uderzeń. Każdy gracz miał do dyspozycji tylko dwadzieścia uderzeń, a najdalej przy ich użyciu zaszedł Piotr Słojewski. Zanim się na dobre rozpadało, zawodnicy zdążyli jeszcze rozegrać konkurs gry z bunkra, który wygrał Grzegorz Sołtan.

Niedziela to dzień turnieju. Miało być dwadzieścia dołków, ale nadciągająca burza wymusiła skrócenie do osiemnastki. O pierwszym miejscu zdecydowała dogrywka, w której Piotr Słojewski pokonał Waldemara Badowskiego. Trzecie miejsce zapewnił sobie Mariusz Bajus, po zwycięstwie w dogrywce nad Krzysztofem Stencelem. Krzysztof pocieszył się zaraz nagrodą za pierwsze miejsce netto, drugie miejsce zajął Bogdan Winowski, a trzecie Janusz Burdak.

Po turnieju odbył się zaległy konkurs gry na green za stawem, wygrany przez Mariusza Bajusa.

W trakcie turnieju odbywały się konkursy „nearest to the pin”. Ten na drugim dołku wygrał Maciej Narloch, na trzecim Jerzy Litwiniuk, szóstym Waldemar Badowski, siódmym Janusz Burdak, a na dziewiątym Krzysztof Stencel. Konkurs na szóstce był poświęcony pamięci Wojtka Chojnackiego, na dziewiątce wspominaliśmy Zenka Gralaka.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści