Bydgoszcz
8C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 8 • L 8
8C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
5C
Nd
1C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesJuż 27 października – Targi Pracy BCTW
people-at-work-1459248
23.10.2018 | 10:24

Już 27 października – Targi Pracy BCTW

Na zdjęciu: Targi pozwalają w jednym miejscu i czasie zapoznać się z wieloma ofertami.

Fot. Free stock photo

Targi Pracy BCTW odbędą się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym (ul. Gdańska 187) w godzinach od 10:00 do 14:00. Sobotni termin pozwoli wszystkim –  zarówno stawiającym pierwsze zawodowe kroki jak i tym, którzy szukają nowych ścieżek kariery na zapoznanie się z ofertami bydgoskiego rynku pracy.

Targi umożliwiają bezpośrednie spotkanie rekruterów z osobami poszukującymi pracy. W jednym miejscu i czasie można zapoznać się z wieloma ofertami. To również doskonała okazja, aby poznać zarówno wymagania stawiane potencjalnym pracownikom jak i warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawców.

Dodatkowo udzielane będą porady na temat budowania atrakcyjnego CV oraz listu motywacyjnego a także przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Trenerzy będą udzielać wskazówek wszystkim, którzy interesują się rozwojem osobistym i autoprezentacją.  Uczestnicy dowiedzą się również jakie kompetencje rozwijać i w jakim kierunku podnosić swoje kwalifikacje.

Udział w Targach jest bezpłatny a darmowy parking przed obiektem pomieści nawet 400 aut.

W związku z targami Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy uruchomi  specjalną, a co ważniejsze bezpłatną linię autobusową nr 204, która kursować będzie na trasie: Dworzec Bydgoszcz Leśna, Las Gdański, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze.

 

Powiązane treści