[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Kabaret Moralnego Niepokoju z nowym programem w Bydgoszczy. Wygraj bilet w naszym konkursie!

Dodano: 30.09.2021 | 12:27

Na zdjęciu: Występ trwa około dwóch godzin.

Fot. nadesłane

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Zobaczyć go będzie można w najbliższy poniedziałek, 4 października w Operze Nova w Bydgoszczy o godz. 17:30 i 20:15.

Występ trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia. Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.

Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

Bilety w cenie:  80 zł | 100 zł | 130 zł można kupić na stronie https://adria-art.pl/wydarzenia/1216/kabaret-kabaret-moralnego-niepokoju-nowy-program-za-dlugo-panowie-byli-grzeczni

Wraz z Adria Art mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać podwójną wejściówkę na występ o godz. 20:15. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z kim poszedłbyś/szłabyś na to wydarzenie i dlaczego? Odpowiedzi należy wysłać na adres email: konkurs@metropoliabydgoska.pl – w tytule maila należy wpisać: KABARET, a w treści podać swoje imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie konkursowe. Konkurs trwa do piątku, 1 października do godziny 20:00. Wejściówką nagrodzimy autora najciekawszej odpowiedzi.