[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

BKS Visła z kolejnym kontraktem. Trzeci gracz w składzie na nowy sezon

Dodano: 21.06.2022 | 10:13

Na zdjęciu: Kamil Gutkowski jest kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się na pozostanie w BKS-ie Viśle ProLine Bydgoszcz.

Fot. Archiwum

Trzeci zespół minionego sezonu Tauron I Ligi Siatkarzy buduje skład na nadchodzące rozgrywki. Bydgoski klub poinformował, że w jego składzie nadal będzie Kamil Gutkowski.

Dla doświadczonego przyjmującego będzie to trzeci sezon, jaki spędzi w zespole z grodu nad Brdą. Gutkowski do Bydgoszczy przeszedł przed sezonem 2020/2021 z Lechii Tomaszów Mazowiecki.

W minionym sezonie, Gutkowski trzykrotnie otrzymywał statuetkę MVP dla najbardziej wartościowego zawodnika meczu. – Cieszymy się, że kolejny już raz będzie dbał o atmosferę w szatni i na boisku, a o jego dyspozycję po bardzo udanym sezonie się nie boimy – czytamy w komunikacie, jaki zamieszczono na profilu klubu w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że już wcześniej z bydgoskim klubem umowy na nadchodzący sezon przedłużyli dwaj kluczowi zawodnicy z poprzedniego sezonu: środkowy Wojciech Kaźmierczak i atakujący Damian Wierzbicki. Nazwiska kolejnych graczy mają być sukcesywnie ujawniane.

BKS Visła z kolejnym kontraktem. Trzeci gracz w składzie na nowy sezon
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments