Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h E
H 14 • L 12
23C
Sr
18C
Czw
18C
Pt
23C
Sob
24C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKapitan żużlowej Polonii nie próżnuje. W weekend pojedzie w prestiżowym turnieju w Ostrowie Wielkopolskim
Kamil Brzozowski - SF-1
29.08.2019 | 04:21

Kapitan żużlowej Polonii nie próżnuje. W weekend pojedzie w prestiżowym turnieju w Ostrowie Wielkopolskim

Turniej zostanie rozegrany w niedzielę, 1 września. Start do pierwszego biegu o 14:45.

Na zdjęciu: Kamil Brzozowski pojedzie w turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego.

Fot. Szymon Fiałkowski

Jeden z kluczowych zawodników Zooleszcz Polonii Bydgoszcz, Kamil Brzozowski pojedzie w ten weekend w jednym z najbardziej prestiżowych turniejów żużlowych w kraju.

W tę niedzielę, już po raz 67 zostanie rozegrany turniej o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Jak przypominają jego organizatorzy, to najstarsza żużlowa impreza w kraju. Jednocześnie, poznaliśmy już nazwiska trzynastu zawodników, którzy potwierdzili swój udział w tym turnieju.

Wśród nich jest Kamil Brzozowski – kapitan Zooleszcz Polonii Bydgoszcz, który w minionym sezonie reprezentował barwy miejscowej Ostrovii. Jako jeden z pierwszych zawodników, Brzozowski potwierdził swój udział w tym turnieju. A stawka będzie bardzo ciekawa, bo na liście startowej są także m.in. obecni i byli uczestnicy cyklu Grand Prix – Rosjanin Artem Łaguta, Brytyjczyk Robert Lambert, Bartosz Zmarzlik i Przemysław Pawlicki.

W Ostrowie pojadą także: Szymon Woźniak, Grzegorz Walasek, Daniel Jeleniewski, Tomasz Gapiński, Norbert Kościuch, Duńczycy Mikkel Michelsen i Nicolai Klindt oraz Ukrainiec Aleksandr Łoktajew. Organizatorzy listę startową niedzielnego turnieju uzupełnią jeszcze o nazwiska trzech zawodników i dwóch rezerwowych. Start do pierwszego biegu wyznaczono na godzinę 14:45, pół godziny wcześniej rozpocznie się prezentacja.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści