Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 4 • L 2
5C
Czw
5C
Pt
5C
Sob
7C
Nd
6C
Pon
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKibice muszą poczekać. Polonia wstrzymała sprzedaż karnetów
Polonia-Daugavpils_SG (10)
01.02.2018 | 09:59

Kibice muszą poczekać. Polonia wstrzymała sprzedaż karnetów

Okazja do zakupu karnetów nadarzy się od 19 lutego.

Na zdjęciu: Od 1 do 18 lutego wstrzymano sprzedaż karnetów na mecze żużlowej Polonii.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Kibice żużla muszą się wstrzymać z zakupem karnetów na sezon 2018. Bydgoska Polonia wstrzymała sprzedaż wejściówek na mecze ligowe w nadchodzących rozgrywkach.

Jak przekazał klub w komunikacie, wstrzymanie sprzedaży karnetów jest związane z zamknięciem kasy klubowej (w budynku administracyjnym przy parku maszyn). Kasa będzie nieczynna od 1 do 18 lutego.

CZYTAJ WIĘCEJ: Żużlowa Polonia wybrała nowego kapitana

Z informacji uzyskanych przez Andrzeja Matkowskiego, kierownika organizacyjnego Polonii wynika, że kasa klubu zostanie ponownie otwarta 19 lutego. Od tego dnia do 9 marca sprzedaż karnetów odbywać się będzie już zgodnie z planem. Po 9 marca dane do karnetów trafią do wydruku, a gotowe wejściówki do odbioru będą w klubowej kasie pod koniec marca.

W okresie od 19 lutego do 9 marca czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 16:00. Jak wygląda cennik karnetów? Najdroższy jest karnet na trybunę główną, za który trzeba będzie zapłacić 300 zł. 125 zł kosztować będzie wejściówka na sektor A, a 100 zł – na sektor B. Ulgowe karnety to wydatek 75 zł, a młody kibic – 50 zł. Jak się dowiedzieliśmy, karnety obowiązywać będą na sześć ligowych spotkań w 2018 r., oraz na rozgrywki młodzieżowe.


Powiązane treści