Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
72% wilgotność
Wiatr: 5km/h ENE
H 17 • L 16
17C
Sr
15C
Czw
14C
Pt
15C
Sob
23C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleKilka lat wymykał się wymiarowi sprawiedliwości. W końcu wpadł w swoim rodzinnym mieście
policja bydgoszcz
15.07.2020 | 16:04

Kilka lat wymykał się wymiarowi sprawiedliwości. W końcu wpadł w swoim rodzinnym mieście

Na zdjęciu: Nakielskim policjantom po kilku latach poszukiwań udało się zatrzymać poszukiwanego przestępcę. Trafił już do zakładu karnego.

Fot. KWP Bydgoszcz /zdjęcie ilustracyjne

Cztery lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości 34-letni mężczyzna z Nakła. Wpadł w miniony poniedziałek na jednej z ulic miasta.

34-latek wyrok usłyszał już w 2016 roku. Ale ponieważ nie stawił się w zakładzie karnym do odbycia zasądzonej kary, miejscowy sąd wydał za nim list gończy. Tyle że miesiące mijały, a skazanego nie udało się policjantom namierzyć.

Taki stan trwał aż do poniedziałku, 13 lipca. Wówczas funkcjonariusze nakielskiej policji uzyskali informację, że poszukiwany mężczyzna był widziany na jednej z ulic miasta (policja nie doprecyzowała jednak, na której). – Kryminalnym udało się potwierdzić te ustalenia i zatrzymać 34-letniego nakielanina – wyjaśnia podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nakle. Jak dodaje, w momencie zatrzymania mężczyzna był „kompletnie zaskoczony”.

Niemal prosto z policyjnego radiowozu skazany trafił do więzienia. – Zgodnie z decyzją sądu to tam spędzi najbliższe miesiące – kończy Andrzejewska.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści