Bydgoszcz
14C
Opady
72% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 14 • L 13
13C
Wt
16C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKilogramy narkotyków do pieca. Policjanci spalili nielegalne środki [ZDJĘCIA, WIDEO]
22.11.2019 | 12:14

Kilogramy narkotyków do pieca. Policjanci spalili nielegalne środki [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na zdjęciu: Przygotowywanie nielegalnych substancji do ich zniszczenia.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zniszczyli 77 kg różnych narkotyków, zabezpieczonych i skonfiskowanych podczas różnych akcji. W piecu spłonęły: marihuana, amfetamina, a także dopalacze. 

Magazyn substancji psychotropowych i środków odurzających znajduje się w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. To w nim, do czasu zakończenia postępowań karnych, są przechowywane zabezpieczone przez policjantów substancje i środki, których posiadanie jest zakazane.

Narkotyki po specjalistycznych badaniach wykonanych w policyjnych laboratoriach, trafiają w zalakowanych pakietach do magazynu. Tam pozostają do czasu prawomocnych wyroków, w którym sąd orzeka o ich zniszczeniu – mówi mł. insp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

W wyniku kolejnych tego typu wyroków policjanci przeprowadzili kolejną akcję zniszczenia kilogramów narkotyków. W asyście kryminalnych z komendy wojewódzkiej worki z narkotykami zostały przetransportowane konwojem do spalarni. Chwilę później, w obecności nadzorujących wszystko funkcjonariuszy, do pieca trafiło 54 kg marihuany, 18 kg amfetaminy, ponad 0,5 kg MDMA i 3,5 kg dopalaczy.

ZOBACZ WIDEO

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści