Bydgoszcz
11C
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 12 • L 9
16C
Pon
16C
Wt
12C
Sr
12C
Czw
14C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKlubowa Noc już w ten piątek! Mamy bilety [KONKURS]
KN_bydgoszcz_pion
23.02.2017 | 13:57

Klubowa Noc już w ten piątek! Mamy bilety [KONKURS]

Największa klubowa impreza w Polsce odbędzie się już w ten piątek, 24 lutego.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Jeden bilet wstępu umożliwiający wejście do kilkunastu klubów – to najważniejsze założenie dotyczące Klubowej Nocy. W ten piątek odbędzie się kolejna edycja największej klubowej imprezy.

Zabawa rozpocznie się o godz. 21:00. W najbliższej Klubowej Nocy udział bierze 11 klubów znajdujących się na terenie Bydgoszczy: Afera,  Awangarda, Jack, Kancelaria, Olimp, PRL, Savoy, Seta Disco, Śledź, Soda, Twenty Club.

Kluby biorące udział w imprezie przygotowały zróżnicowaną ofertę imprez tematycznych i muzycznych. Dzięki czemu na Klubowej Nocy każdy znajdzie miejsce dla siebie. W imprezie biorą udział zarówno miejsca najbardziej popularne i prestiżowe, jak i te oferujące mniej popularne rodzaje muzyki. Jeden bilet w formie opaski pozwala odwiedzić wiele lokali, chociażby dla samej przyjemności uprawiania tzw. Clubbingu. Klubowa Noc to de facto targi klubów, które robią wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony – mówi Dariusz Stangrecki, współorganizator Klubowej Nocy.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 10 zł. Kupić je można za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.klubowa.pl oraz w salonach Empik, sklepach Media Markt i Saturn. W dniu imprezy wejściówki dostępne będą w każdym klubie biorącym udział w akcji, a kupić je będzie można w cenie 15 zł.

Bilety można zdobyć również biorąc udział w naszym konkursie! Do wygrania jest 20 wejściówek! Osoby, które chciałyby je zdobyć, muszą polubić stronę Metropolia Bydgoska.pl na Facebooku oraz wysłać wiadomość na adres e-mail: konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule maila należy napisać KLUBOWA NOC, a w  jego treści podać swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do czwartku do godz. 22:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej jeszcze tego samego dnia.


Powiązane treści