Bydgoszcz
13C
Słonecznie
68% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 15 • L 12
20C
Pon
22C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
26C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCI„Kobieta w Galerii Natury”. Z łąki na stół – czyli Dzika Kuchnia z dr Krystyną Stepczyńską-Szymczak
16.05.2017 | 14:36

„Kobieta w Galerii Natury”. Z łąki na stół – czyli Dzika Kuchnia z dr Krystyną Stepczyńską-Szymczak

Galeria Pomorska przygotowała wydarzenie dla pań.

Na zdjęciu: Wydarzenie odbędzie się 20 maja.

Fot. mat. prasowe

20 maja Galeria Pomorska organizuje BEZPŁATNE warsztaty dla kobiet. Tym razem pod nazwą „Kobieta w Galerii Natury” odbędzie się spotkanie botanikiem, przyrodnikiem „food hunterem”, twórczynią Akademii Natura – dr Krystyną Stepczyńską-Szymczak.

W dzisiejszym świecie, który przepełniony jest przetworzonym, niezdrowym jedzeniem – ludzie coraz częściej zaczynają interesować się „dzikusami”. Dzikie zioła – oprócz korzystnych substancji aktywnych – mają oczywiście niebywałe walory smakowe.

Aby przybliżyć temat  -z pomocą wychodzi Galeria Pomorska, która już w najbliższą sobotę będzie gościła w swoich progach dr Krystynę Stepczyńską-Szymczak – „królową dzikusów”, a przede wszystkim kobietę z niebywałą pasją!
Czego możemy się spodziewać?

Przede wszystkim porozmawiamy o wszelkich dobrodziejstwach, które daje nam natura. W przyrodzie nie ma chwastów – wszystko może wylądować na talerzu! Śmiało można powiedzieć, że jedzenie jest wokół nas – wystarczy się po nie tylko schylić – zapraszają Organizatorzy.

Program spotkania, oprócz teoretycznej wiedzy, zakłada również część praktyczną. Zgromadzone Panie będą mogły zrobić krok po kroku kolorowe pasty, taki jak na przykład różowo-fiołkowy „twarożek Barbie”, pikantny twarożek z rybką -„dzika awanturka”, czy słodkie przekąski w postaci koreczków naleśnikowych z dzikim nadzieniem twarożkowo-miodowo-kwiatowym. Będzie pysznie i zdrowo!

Jeśli jesteś zainteresowana poznaniem bogactw natury, które czają się na łąkach i polach lub chciałabyś pogłębić wiedzę o dzikich ziołach i ich wykorzystaniu – te warsztaty są właśnie dla Ciebie! – zaprasza Izabella Knitter, Marketing Manager Galerii Pomorskiej

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl

Spośród Uczestniczek, które napiszą, jaką rolę w ich kuchni odgrywają zioła – wybranych zostanie 15 kobiet, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE warsztaty!

Na Uczestniczki warsztatów czekają upominki od Galerii Pomorskiej


Powiązane treści