Bydgoszcz
11C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h E
H 12 • L 10
7C
Wt
8C
Sr
11C
Czw
8C
Pt
6C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKobieta w Galerii Radości. Wyjątkowe spotkanie w Galerii Pomorskiej
kobieta w galerii radości - mat. prasowe
22.03.2018 | 09:48

Kobieta w Galerii Radości. Wyjątkowe spotkanie w Galerii Pomorskiej

Na zdjęciu: Galeria Pomorska zarpasza na spotkanie Kobieta w Galerii Radości.

Fot. mat. prasowe

Już w najbliższą sobotę, 24 marca – Galeria Pomorska zaprasza Panie na wyjątkowe spotkanie „Kobieta w Galerii Radości”.

Wraz z nadejściem wiosny chcemy zmobilizować zaproszone Panie, aby „przewietrzyły” swoje szafy i otworzyły się na nowe radosne, wiosenne trendy  – mówi Izabella Knitter, marketing manager Galerii Pomorskiej. – Dla wszystkich uczestniczek mamy przygotowane zestawy prezentowe, ale to tylko ułamek tego, co w sobotę czeka na panie w Galerii Pomorskiej – dodaje.

Podczas sobotniego spotkania panie będą odkrywały nie tylko  wiosenne trendy, ale również będą miały okazję uczestniczyć w wykładzie motywacyjnym Karoliny Gruszeckiej – „Porządki w domu, porządki w głowie… czyli podstawy psychodietetyki, które zmienią Twoje życie!” – W sobotę zapewnimy uczestniczkom bardzo dużo atrakcji! Oprócz poczęstunku będą liczne konkursy z nagrodami, a także fotobudka, która uwieczni radosne momenty podczas eventu. Wieczór zwieńczy projekcja filmu „Kobieta sukcesu” – zachęcają organizatorzy jubileuszowych warsztatów.

Warta uwagi jest również inicjatywa pod hasłem „Wyczyść swoją szafę na wiosnę”. Każda z zaproszonych Pań, która przyniesie dowolną części garderoby – dostanie 20 Galerów na zakupy w Galerii Pomorskiej! Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane do HOSTELU dla samotnych mam z dziećmi.

Aby wziąć udział w warsztatach – należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl. Spośród Uczestniczek wybranych zostanie 110 kobiet, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE spotkanie jubileuszowe!


Powiązane treści