Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 7km/h WNW
H 7 • L 7
5C
Czw
-3C
Pt
-2C
Sob
10C
Nd
9C
Pon
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKobieta w Galerii Radości. Wyjątkowe spotkanie w Galerii Pomorskiej
kobieta w galerii radości - mat. prasowe
22.03.2018 | 09:48

Kobieta w Galerii Radości. Wyjątkowe spotkanie w Galerii Pomorskiej

Na zdjęciu: Galeria Pomorska zarpasza na spotkanie Kobieta w Galerii Radości.

Fot. mat. prasowe

Już w najbliższą sobotę, 24 marca – Galeria Pomorska zaprasza Panie na wyjątkowe spotkanie „Kobieta w Galerii Radości”.

Wraz z nadejściem wiosny chcemy zmobilizować zaproszone Panie, aby „przewietrzyły” swoje szafy i otworzyły się na nowe radosne, wiosenne trendy  – mówi Izabella Knitter, marketing manager Galerii Pomorskiej. – Dla wszystkich uczestniczek mamy przygotowane zestawy prezentowe, ale to tylko ułamek tego, co w sobotę czeka na panie w Galerii Pomorskiej – dodaje.

Podczas sobotniego spotkania panie będą odkrywały nie tylko  wiosenne trendy, ale również będą miały okazję uczestniczyć w wykładzie motywacyjnym Karoliny Gruszeckiej – „Porządki w domu, porządki w głowie… czyli podstawy psychodietetyki, które zmienią Twoje życie!” – W sobotę zapewnimy uczestniczkom bardzo dużo atrakcji! Oprócz poczęstunku będą liczne konkursy z nagrodami, a także fotobudka, która uwieczni radosne momenty podczas eventu. Wieczór zwieńczy projekcja filmu „Kobieta sukcesu” – zachęcają organizatorzy jubileuszowych warsztatów.

Warta uwagi jest również inicjatywa pod hasłem „Wyczyść swoją szafę na wiosnę”. Każda z zaproszonych Pań, która przyniesie dowolną części garderoby – dostanie 20 Galerów na zakupy w Galerii Pomorskiej! Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane do HOSTELU dla samotnych mam z dziećmi.

Aby wziąć udział w warsztatach – należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl. Spośród Uczestniczek wybranych zostanie 110 kobiet, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE spotkanie jubileuszowe!


Powiązane treści