Bydgoszcz
6C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h NW
H 8 • L 4
17C
Czw
15C
Pt
13C
Sob
13C
Nd
20C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCI„Kobieta w galerii samorozwoju”. Live Coaching z Bożeną Ciechanowską już w tę sobotę w Galerii Pomorskiej!
kobieta_w_galerii_GP
31.01.2018 | 15:06

„Kobieta w galerii samorozwoju”. Live Coaching z Bożeną Ciechanowską już w tę sobotę w Galerii Pomorskiej!

Zapisz się na kolejne bezpłatne warsztaty z cyklu "Kobieta w Galerii"

Na zdjęciu: Warsztaty poprowadzi Bożena Ciechanowska.

Fot. mat. prasowe

Galeria Pomorska zaprasza na BEZPŁATNE warsztaty z cyklu: „Kobieta w Galerii…”. Już w najbliższą sobotę w Galerii Pomorskiej odbędą się warsztaty z samorozwoju. Spotkanie poprowadzi Bożena Ciechanowska – trener, coach, terapeuta.

Podobno największe ograniczenia są w naszej głowie. Sami pozbawiamy się skuteczności i efektywności w swoim życiu niewiarą we własne możliwości. Live coaching pozwala odkryć swój potencjał, pokonać bariery – poprzez wzrost samoświadomości siebie i swoich mocnych oraz słabych stron. Dzieje się to poprzez zastosowanie narzędzi coachingowych bazujących na zasobach, wartościach i możliwościach. Sobotni warsztat adresowany jest szczególnie do osób, którym właśnie towarzyszy wrażenie bezcelowości, jakiś ślepy zaułek, poczucie, że nie wiedzą czego chcą i dokąd zmierzają. Będzie to praktyczne doświadczanie mocy coachingu w życiu.

Co zrobić, aby dostać się na takie warsztaty?

Wystarczy wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie: www.kobietawgalerii.pl – napisz  w nim, jak dbasz o swój samorozwój, a być może to właśnie Ty dostaniesz zaproszenie na bezpłatne warsztaty psychologiczne. Organizator skontaktuje się z wybranymi osobami telefonicznie.

 Jeśli nie wierzysz we własne możliwości, masz niskie poczucie własnej wartości lub chcesz być bardziej pewna siebie – te warsztaty są właśnie dla Ciebie – zachęca Izabella Knitter, Marketing Manager Galerii Pomorskiej. A już w marcu Galeria Pomorska zaprasza na wyjątkowe spotkanie jubileuszowe!


Powiązane treści