Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kobieta w Galerii Zdrowia. Piękne ciało i umysł według Medycyny Wschodu

Dodano: 11.10.2018 | 13:10

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. nadesłane

Już w tę sobotę, 13 października w Galerii Pomorskiej odbędą się bezpłatne warsztaty dla kobiet z cyklu „Kobieta w Galerii”. Tym razem warsztaty dotyczyć będą zdrowego stylu życia, a poprowadzi dietetyk, trener personalny, pasjonatka zdrowego stylu życia – Aleksandra Chołody.

Okres jesienny to bardzo wymagający czas dla naszego zdrowia. Wahania temperatur, czy mniejsze dawki słońca – sprawiają, że nasz organizm nie funkcjonuje idealnie, pogarsza się nastrój, łatwo dopada nas jesienna chandra. Z pomocą wychodzi Galeria Pomorska, która organizuje kolejne, bezpłatne warsztaty kobiece – tym razem o tematyce zdrowotnej.  Czego możemy się spodziewać? – Przede wszystkim porozmawiamy o tym, jak żyć zdrowo i nie zwariować, bo w dzisiejszym świecie zdrowy styl życia często staje się obsesją – mówi Aleksandra Chołody – psychodietetyk i dioetocoach. – Poruszymy też kwestie stresu i emocji, które wpływają na choroby cywilizacyjne – dodaje Pani Aleksandra.  – Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia lub interesują Cię zagadnienia związane z Medycyną Wschodu – te warsztaty są właśnie dla Ciebie! – zapraszają organizatorzy sobotniego spotkania „Kobieta w Galerii Zdrowia”.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii/. Spośród Uczestniczek, które w ciekawy sposób napiszą w jaki sposób dbają o swoje zdrowie – wybranych zostanie 25 kobiet, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE warsztaty! Na Uczestniczki warsztatów czekają upominki od Galerii Pomorskiej