Bydgoszcz
4C
Lekkie opady śniegu
60% wilgotność
Wiatr: 7km/h S
H 5 • L 4
9C
Nd
8C
Pon
5C
Wt
4C
Sr
4C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKobieta zamknięta w mieszkaniu. Wyciągali ją strażacy
czackiego
26.06.2017 | 13:31

Kobieta zamknięta w mieszkaniu. Wyciągali ją strażacy

Strażacy dostali się do mieszkania przy użyciu drabiny.

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło w bloku przy ulicy Czackiego 23.

Fot. Google

Osoby przebywające w poniedziałkowy poranek w pobliżu bloku przy ulicy Czackiego 23 byli świadkami niecodziennej interwencji strażaków. Funkcjonariusze przy użyciu drabiny dostali się do jednego z mieszkań, by uratować przebywającą w nim kobietę.

Informacja o zdarzeniu dotarła do Miejskiego Stanowiska Kierowania PSP w Bydgoszczy o godzinie 9:16. – Zostaliśmy wezwani do pomocy policji w otwarciu drzwi do mieszkania na drugim piętrze – informuje dyżurny strażaków. Na miejscu pojawiła się załoga JRG 1 Bydgoszcz. Strażacy przy użyciu drabiny dostali się do mieszkania przez uchylone okno.

Na miejscu znajdowało się pogotowie ratunkowe, które udzieliło kobiecie pierwszej pomocy. Następnie została ona przewieziona do szpitala. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta wołała pomocy, ponieważ przewróciła się w mieszkaniu i nie była w stanie samodzielnie się podnieść.

 

 


Powiązane treści