Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy sklep w Zielonych Arkadach. Został już otwarty

Dodano: 02.12.2021 | 18:30

Na zdjęciu: W Zielonych Arkadach został otwarty salon Kodano.

Fot. mat. prasowe

W Zielonych Arkadach został otwarty nowy sklep. Pod koniec listopada do oferty centrum dołączył salon optyczny KODANO optyk.

KODANO Optyk oferuje markowe okulary korekcyjne oraz okulary przeciwsłoneczne w atrakcyjnych cenach. Klienci mają możliwość wyboru modnych i stylowych oprawek z bogatej oferty – od klasycznych, przez najnowsze zgodne z aktualnymi trendami okularowej mody fasony, po nowoczesne oprawki od światowej sławy projektantów.

Zobacz także: Lista sklepów w Zielonych Arkadach

– Bardzo cieszymy się, że dołączyła do nas kolejna marka. Oferta segmentu sklepów optycznych w naszym centrum jest bardzo bogata i nie mogło wśród nich zabraknąć również KODANO Optyk. Nieustannie dokładamy starań, aby zaspokoić gusta i potrzeby naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że nowy salon doskonale wpisze się w ich oczekiwania – mówi dyrektor Zielonych Arkad Ewa Krassowska.

Salon Kodano Optyk znajduje się w Zielonych Arkadach na poziomie -1, w pobliżu wejścia od ulicy Karpackiej. To trzeci sklep tej sieci w Bydgoszczy. Pozostałe mieszczą się w CH Focus oraz Galerii Pomorskiej.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments