Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejna restauracja w centrum Bydgoszczy zakończyła działalność

Dodano: 06.02.2024 | 10:25

Na zdjęciu: La Siesta w Bydgoszczy zakończyła działalność.

Fot. Facebook restauracji

La Siesta Restaurante zakończyła działalność. Lokal funkcjonował przy ul. Jezuickiej. 

Restauracja została otwarta w lipcu ubiegłego roku i serwowała kuchnię śródziemnomorską – włoską, hiszpańską, francuską i grecką. Wnętrze było urządzone w stylu industrialnym, w ciepłych barwach.

Styczeń był jednak ostatnim miesiącem pracy restauracji. – Decyzja, którą podjęliśmy, jest najlepszą, jaką mogliśmy podjąć, biorąc pod uwagę sytuację, na którą nie mamy wpływu. Nie żegnamy się z Wami, bo wierzymy, że ścieżki nasze mogą się gdzieś jeszcze przeciąć – czytamy w oświadczeniu.

Można przejąć restaurację

W przyszłości w tym miejscu nadal może funkcjonować restauracja. – Szukamy osób chętnych do przejęcia gotowego lokalu gastronomicznego w centrum starówki Bydgoszczy koło Starego Rynku –  napisali właściciele na Facebooku.

Jak czytamy w komunikacie, lokal jest w pełni wyposażony, wyremontowany i ma 55 metrów kwadratowych. Meble są nowe, na gwarancji, użytkowane przez 7 miesięcy.  Jest wentylacja, klimatyzacja i monitoring. Miejsce na ogródek przed restauracją – czytamy w komunikacie. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z właścicielami przez Facebooka.

Jezuicka 3 nie jest na razie szczęśliwym adresem dla lokali gastronomicznych. Wcześniej działały tam Pizza i Barszcz oraz Ale Młyn.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pion
Pion
21 dni temu

Ratuszowe nie chodzą na posiłki do knajpy?
Aż tak mało zarabiają?

Piotr
Piotr
21 dni temu

Ale przecież tam nie można podjechać samochodem, to kto tam przyjdzie ? A w około jest pełno knajp, knajpa na knajpie. I co to za ceny są w tych knajpach jakieś wariackie. Można iść raz do roku, czy dwa razy do roku, ale nie ciągle się stołować w knajpach. Przecież, to każdy by splajtował, jakby ciągle po knajpach łaził. Bar mleczny niech ktoś tam otworzy z dotacją miejską, no to wtedy będzie miał tam pełno, ale nie jakieś tam mity śródziemnomorskie.

krzysztof
krzysztof
21 dni temu

Pamiętam niedaleko była Kaskada. Luksusów nie było ale było tanio i zawsze kolejka.

Jeż Usmaria
Jeż Usmaria
21 dni temu

O jezui, tak była jakaś knajpa? Hehehe

Cyprian
Cyprian
21 dni temu

Od kąd nie można podjechać do centrum autem całkowicie zrezygnowałem z restauracji w centrum, a wcześniej bywałem parę razy w tygodniu. Za duża logistyka się z tym zrobiła.

Mariusz
Mariusz
21 dni temu

Miasto ewidentnie potrzebuje zmiany w zarządzaniu. Ktokolwiek to zrobi byleby wykorzystał potencjał ponad 300 tysięcznego miasta. Tyle i aż tyle. No ale już są artykuły ze stare czyli Bruski to najlepsze co spotkało Bydgoszcz po 45 roku. I w kółko to samo co wybory samorządowe.

Olo
Olo
20 dni temu

Raz byłem i więcej bym nie poszedł. Bez żalu żegnam.

Marcin
20 dni temu

A w McDonald i kfc pełno ludzi. Słyszałem że jak wygra tusk to będzie normalnie a okazało się że co chwila zamyka się Polską działalność a sieciówki stawiają kolejny lokal. Jak nie wina pisu to nie przypadkiem wasza zwykłych ludzi?

Bruno
Bruno
19 dni temu

Nie podaliście ceny najmu. Myślę, że tutaj może być ciekawie. Niestety, ale pazerność właścicieli nieruchomości musi się tym kończyć.

Adolf hitler
Adolf hitler
15 dni temu

Czekamy na zamknięcie bruskiego