Bydgoszcz
1C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h SW
H 1 • L 1
8C
Pt
8C
Sob
7C
Nd
8C
Pon
8C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleKolejna śmierć na drodze w regionie! Kobieta uderzyła w naczepę ciężarówki
ambulans, straż pożarna - na sygnale - MR
13.07.2019 | 13:31

Kolejna śmierć na drodze w regionie! Kobieta uderzyła w naczepę ciężarówki

Do zdarzenia doszło tuż przed południem.

Na zdjęciu: Na miejscu pracowało aż pięć zastępów straży pożarnej.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Tragedia w miejscowości Strzygi w powiecie brodnickim – w przedpołudniowym wypadku zginęła około 50-letnia kobieta – poinformowali kujawsko-pomorscy strażacy.

Zgłoszenie o zdarzeniu miejscowa straż pożarna otrzymała około godziny 11:30. Z dotychczasowych informacji wynika, że z nieznanych dotąd przyczyn samochód osobowy uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła kierująca osobówką kobieta w wieku około 50 lat.

Zderzenie mogło mieć dalej idące konsekwencje. Chwilę później bowiem kolejny samochód osobowy, chcąc uniknąć zderzenia ze wspomnianymi pojazdami, zmuszony był zjechać do rowu. Jak przekazał jednak dyżurny z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu, w tym przypadku nikomu nic się nie stało.

Droga wojewódzka nr 560 w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pojawiło się pięć zastępów straży pożarnej. Przyczyny tragedii wyjaśni policyjne śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratury.

To już piętnasty śmiertelny wypadek na drogach województwa kujawsko-pomorskiego w ostatnich tygodniach. Od początku wakacji policjanci na trasach w całej Polsce odnotowali aż 183 śmiertelne wypadki (stan na 12 lipca).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści