Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejna udana akcja policyjnych „łowców głów” z Bydgoszczy. Wpadli dwaj mężczyźni

Dodano: 29.08.2023 | 09:30

Na zdjęciu: Jeden z poszukiwanych mężczyzn został zatrzymany w województwie zachodniopomorskim.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z najmłodszego wydziału w strukturach Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy są po kolejnych skutecznych realizacjach. Tym razem w ich ręce wpadło dwóch mężczyzn, którzy notorycznie uchylali się od odbycia zasądzonej przez sąd kary pozbawienia wolności.

Kryminalni najpierw zatrzymali 32-letniego mieszkańca Koronowa, za którym wydany został list gończy. Mężczyzna miał do odbycia karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności m.in. za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza i znieważenie go. Jak relacjonują funkcjonariusze, aby uniknąć spotkania z policjantami z miejscowego komisariatu, wyjechał za granicę, ale sprawę przejęli policyjni „łowcy głów” z bydgoskiej komendy.

To oni doprowadzili do jego zatrzymania, a to miało miejsce w miniony piątek (25 sierpnia) w mieszkaniu, w którym przebywał 32-latek, choć ten początkowo próbował stawiać opór i siłował się z funkcjonariuszami. Doprowadzono go do aresztu śledczego, w którym odbędzie teraz karę.

Na drugą realizację, policjanci z wydziału poszukiwań i identyfikacji osób udali się do województwa zachodniopomorskiego, bo to tam w ich ręce wpadł 30-letni bydgoszczanin, za którym również wydano list gończy i który również uchylał się od odbycia kary – dziewięciu miesięcy pozbawienia wolności za kradzież. Mężczyznę ujęto w jednej z nadmorskich miejscowości. Zasądzoną karę odbędzie w areszcie śledczym w Koszalinie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ktos
Ktos
9 miesięcy temu

Super ale dlaczego nie chwalicie się zatrzymaniem tych przestępców co mają wieloletnie wyroki i się ukrywają a natomiast Laury Zbieracie na tych co mają parę miesięcy żenada