Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 10km/h W
H 3 • L 2
3C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
1C
Czw
6C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKolejna zmiana u bydgoskich mundurowych. Ich szef odszedł ze stanowiska [ZDJĘCIA]
22.02.2019 | 19:20

Kolejna zmiana u bydgoskich mundurowych. Ich szef odszedł ze stanowiska [ZDJĘCIA]

Uroczystość miała miejsce w piątek w siedzibie komendy miejskiej policji w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Insp. Sławomir Kłosiński służył w policji przez niemal 27 lat. Za pracę podziękował mu dzisiaj szef kujawsko-pomorskiej policji insp. Paweł Spychała.

Fot. KWP Bydgoszcz

W policji służył przez 27 lat. Dzisiaj z formacji odszedł komendant miejski insp. Sławomir Kosiński. Jednocześnie, w piątek przedstawiono nowego szefa bydgoskich mundurowych.

Insp. Kosiński pracę w policji rozpoczął w 1991 roku, na początku służył w kompanii wywiadowców, a potem związał się z pionem dochodzeniowo-śledczym komendy policji w Inowrocławiu, by od 1998 roku objąć stanowiska kierownicze. Na początku został zastępcą komendanta komisariatu w Kruszwicy, a potem także w pięciu innych powiatach regionu. Szefem bydgoskich policjantów był od października 2016 r.

Zobacz również:

Nowy zastępca bydgoskich mundurowych

Podczas uroczystości w siedzibie komendy miejskiej policji w Bydgoszczy, szef kujawsko-pomorskich funkcjonariuszy insp. Paweł Spychała dziękował odchodzącemu ze stanowiska za zaangażowanie w służbie i podkreślił jego profesjonalizm oraz zaangażowanie. Przypomniano również, że w 2016 r. insp. Kosińskiego odznaczono oznaką „Zasłużony Policjant”, a trzy lata wcześniej srebrnym medalem za długoletnią służbę.

Od piątku, bydgoscy policjanci mają także nowego szefa. Został nim insp. Krzysztof Stefaniak. 47-letni funkcjonariusz ostatnio był komendantem powiatowym policji w Nakle nad Notecią, ale w przeszłości pracował w komendzie policji na Bartodziejach, a później także w komendzie wojewódzkiej. Do komendy miejskiej policji w Bydgoszczy wraca po niemal dwóch latach, bo od stycznia do grudnia 2017 r. był zastępcą szefa bydgoskich mundurowych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści