Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejne kadrowe decyzje w Chemiku. Dwóch graczy zostaje w bydgoskim klubie

Dodano: 28.06.2023 | 11:32

Na zdjęciu: Piotr Siekirka i Kamil Goździkowski nadal będą występowali w Chemiku Moderatorze.

Fot. Archiwum

Czwartoligowiec z Glinek poinformował o kolejnych kadrowych ruchach. Z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz kontrakty przedłużyli dwaj zawodnicy.

Jak już wcześniej informowaliśmy, z Chemikiem Moderatorem pożegnali się pomocnik Szymon Maziarz i obrońca Adam Kacprzak, teraz do tego grona dołączył także kolejny z pomocników, Maciej Kot. Wychowanek klubu rozegrał w jego barwach łącznie 229 spotkań, w których 50 razy wpisywał się na listę strzelców.

Tymczasem z zespołem prowadzonym przez Wiktora Osińskiego kontrakty przedłużyli dwaj podstawowi gracze – to obrońca Kamil Goździkowski, który w sezonie 2022/2023 w trzydziestu dwóch ligowych meczach strzelił dwie bramki i kolejne dwie dołożył w sześciu występach w Pucharze Polski KPZPN. Drugim graczem, którego w przyszłym sezonie nadal oglądać będziemy w barwach Chemika Moderatora to pomocnik Piotr Siekirka, który był najskuteczniejszym zawodnikiem bydgoskiego klubu w minionym sezonie – szesnaście razy pokonywał bramkarza rywali, a rozegrał trzydzieści jeden pojedynków w IV lidze. Wkrótce mają być znane kolejne kadrowe ruchy w klubie z Glinek 79.

Na pierwszym treningu przed nowym sezonem, piłkarze Chemika Moderatora spotkają się ok. 10 lipca.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments