Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejne kadrowe ruchy w BKS Viśle. Następni gracze z nowymi umowami

Dodano: 03.07.2022 | 11:43

Na zdjęciu: W bydgoskim klubie nadal grać będzie środkowy Damian Radziwon.

Fot. Archiwum

BKS Visła ProLine Bydgoszcz kontynuuje budowę składu na nowy sezon Tauron I Ligi Siatkarzy. Bydgoski klub ogłosił nazwiska kolejnych graczy, których zobaczymy w drużynie w nadchodzących rozgrywkach.

Jako pierwsi, kontrakty z bydgoskim klubem przedłużyli dotychczasowy kapitan zespołu, środkowy Wojciech Kaźmierczak oraz najskuteczniejszy zawodnik Tauron I Ligi w sezonie 2021/2022 atakujący Damian Wierzbicki. Teraz ogłoszono nazwiska kolejnych graczy, którzy nadal będą grali w drużynie prowadzonej przez Michala Masnego.

W Bydgoszczy pozostają przyjmujący Kamil Gutkowski i Antoni Kwasigroch, środkowi Damian Radziwon i Emil Narkowicz oraz grający na pozycji libero Tomasz Bonisławski i Filip Jędruszczak. Jak mówi w rozmowie z TVP3 Bydgoszcz prezes siatkarskiego klubu Wojciech Jurkiewicz, w składzie drużyny na nowy sezon ma być jeden z zawodników zagranicznych.

Nazwiska kolejnych graczy mają być ujawniane niebawem. Podobnie będzie z informacjami o planach przygotowawczych drużyny do nowego sezonu. Najprawdopodobniej w najbliższych dniach zostanie ogłoszony szczegółowy terminarz rozgrywek, co już zrobiono w rozgrywkach PlusLigi i Tauron Ligi.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments