[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejne ruchy transferowe w Pałacu. Są następne dwie zawodniczki

Dodano: 14.06.2022 | 07:56

Na zdjęciu: Aleksandra Justka to kolejna zawodniczka, którą w przyszłym sezonie zobaczymy w barwach Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz.

Fot. Archiwum

Kolejne dwie zawodniczki dołączyły do składu Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz na sezon 2022/2023 w Tauron Lidze.

W ostatnich dniach, dużo informacji z Pałacu dotyczyło pożegnań zawodniczek. Teraz, jedenasty zespół minionego sezonu ligowego zaczął informować o budowie składu na nowy sezon.

W Bydgoszczy nadal oglądać będziemy rozgrywającą Paulinę Bałdygę, a teraz bydgoski klub przekazał w komunikacie, że w składzie drużyny znalazły się także młoda libero Aleksandra Justka oraz wracająca z wypożyczenia do E.Leclerc Moya Radomki Radom środkowa Kamila Kobus. – Już wkrótce podamy wam informacje o kolejnych zawodniczkach w drużynie – czytamy w informacji Pałacu w mediach społecznościowych. Drużynę nadal prowadzić będzie Mirosław Zawieracz.

Wiadomo też, że podstawowa atakująca Polskich Przetworów Pałacu w minionym sezonie Majka Szczepańska-Pogoda przeniosła się do BKS-u Bostik Bielsko-Biała. Do Energi MKS-u Kalisz powróciła przyjmująca Zuzanna Szperlak, a do Dentil/Praia Clube przeszła brazylijska środkowa Leticia Hage. Nowych klubów szukają libero Magdalena Saad, środkowa Paulina Majkowska i przyjmujące Ani Bozdeva oraz Mariana Cassemiro.

Kolejne ruchy transferowe w Pałacu. Są następne dwie zawodniczki
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments